دکتر محمدحسین فلاح:
تاریخ: ۱۱:۳۱ :: ۱۳۹۸/۱۱/۲۵
حمایت از میرمحمدی حمایت از مردم تفت و میبد است

دکتر فلاح با اشاره به ضرورت نماینده اصلح برای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گفت: حمایت از میرمحمدی حمایت از مردم تفت و میبد است.

به گزارش میبدما؛ وی با بیان این که شهرستان میبد مهد افراد نخبه و شایسته است، اظهار کرد: مردم شهرستانهای میبد و تفت مردمی فهیم هستند و متعهدانه برای توسعه شهر خود تلاش می‌کنند.

وی با بیان این‌که دکتر«سیدجلیل میرمحمدی» از جمله مدیران کارآمد و متعهد است که در دوران مدیریت دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی امتحان خود را برای مردم استان به ویژه شهرستان‌های تفت و میبد پس داده است، افزود: مدیریت جهادی یکی از مهمترین ویژگی‌های رفتاری و اجرایی میرمحمدی است.

روانشناس محبوب یزدی ها، پیگیری مستمر و نظارت دقیق را از دیگر ویژگی‌های دکتر میرمحمدی دانست و گفت: به نظر من ایشان برای نمایندگی مجلس شورای اسلامی و پیگیری حقوق مردم تفت و میبد شایسته هستند.

فلاح در ادامه با اشاره به اهمیت مجلس شورای اسلامی در توسعه همه جانبه کشور، تصریح کرد: انتخاب فردی مناسب برای نمایندگی مجلس از جمله اقدامات و وظایف ملت است که نقش مهمی در تشکیل مجلس انقلابی و توسعه کشور ایفا می‌کند.

وی با بیان این‌که من و دوستانم با انجام تحقیقات گسترده سعی کردیم از بین داوطلبین مختلف مناسب شخص برای نمایندگی مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی را انتخاب کنیم، ادامه داد: بعد از بررسی‌های مختلف دکتر سید جلیل میرمحمدی را به عنوان نمایند اصلح در این حوزه انتخابیه انتخاب کردیم.

وی با اشاره به اینکه من هیچ وابستگی کاری به دکتر میرمحمدی ندارم، خاطرنشان کرد: به نظر من حمایت از میرمحمدی حمایت از مردم تفت و میبد است.

دکتر محمد حسین فلاح در پایان با بیان این که حجت الاسلام روانبخش هم از جمله نیروهای انقلابی است، گفت: امیدوارم با تقویت نیروهای انقلابی هر کس که توفیق خدمت به مردم را پیدا کرد شرایط لازم برای توسعه بیش از پیش شهرستان های تفت و میبد را فراهم کند.

.

نظرات کاربران (۱)

  1. سحر

    با سلام و ارزوی توفیق دکتر میرمحمدی و دکتر فلاح هر دو افرادی قابل قبول و موفق هستند فقط یک نکته در متن خبر به نظر می رسد نیاز به اصلاح دارد دکتر فلاح روانشناس و استاد دانشگاهی توانمندند ولی پزشک متخصص نیستند.