تاریخ: ۸:۴۳ :: ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
گزارش تصویری از مراسم رونمایی از کتاب «با کاروان نور» در میبد

در مراسمی از کتاب خاطرات جمال آقایی میبدی با نام «با کاروان نور» در کافه کتاب حسابی رونمایی شد.

حجت الاسلام و المسلمین یوسف بدرالدین نویسنده کتاب «با کاروان نور» در گفتگو با خبرنگار میبدما گفت: این کتاب شامل ۲۷ خاطره از آقای جمال آقایی میبدی (حقیقت) در جایگاه مسئول کاروان های اعزامی به کربلا می باشد.

وی با اشاره به این موضوع که «با کاروان نور» منتخب خاطراتی از بین حدود ۱۰۰ خاطره می باشد، افزود: آقای آقایی معروف به حقیقت، بالغ بر ۱۵ سال است که در جایگاه مدیر کاروان، بیش از ۲۰۰ سفر زیارتی به عتبات عالیات داشته، که بخشی از خاطرات خواندنی ایشان را در این کتاب گردآوری کرده ایم.

نویسنده و فیلم‌ساز میبدی بیان داشت: کار به صورت مصاحبه ای پیاده شد و پس از آن با حضور راوی ویرایش خاطرات صورت گرفت و به خاطر حساسیتی که روی کارهایم دارم این کتاب را قبل از چاپ به اساتید و افراد مختلفی تقدیم کردم تا در راستای رسیدن به نتیجه مطلوب از تجربیات و دانسته های ایشان استفاده کنم.

وی ادامه داد: طبیعتاً خاطرات زیادی می تواند از این سفرها برای راوی ماندگار شده باشد که در قدم اول برای اینکه حجم کتاب و قیمت آن مناسب باشد، اقدام به انتخاب ۲۷ خاطره متنوع و خواندنی کردیم و مطمئناً برای مخاطبین در رده های مختلف مانند مسئولین کاروان ها، طلاب، دانشجویان و مخاطبین جوان خواندنی خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین بدرالدین در مورد فعالیت های خود افزود: در اینده ای نزدیک ان‌شاءالله کتاب خاطرات یکی از آزادگان بزرگوار میبدی با نام حاج محمد دهقانی به بازار نشر خواهد رسید و امیدواریم با کمک آزادگان و ایثارگران بتوانم در این محور که زنده نگه داشتن ارزش های دفاع مقدس است، فعالیتم را ادامه دهم.