تاریخ: ۸:۵۴ :: ۱۳۹۸/۰۹/۰۹
رسانه‌های مردمی شهرستان میبد در نشست خبری کمال دهقانی حضور نیافتند + متن بیانیه

رسانه های مردمی و پر مخاطب شهرستان میبد در نشست خبری کمال دهقانی شرکت نکردند.

به گزارش میبدما؛ مدیرمسئول رسانه های پر مخاطب شهرستان میبد ضمن انتشار بیانیه ای مشترک، در نشست خبری کمال دهقانی نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی حضور نیافتند.

گفتنی است یکی از دلایل مهم ذکر شده در بیانیه جهت عدم حضور در نشست خبری، ارتباط بسیار ضعیف نماینده فعلی شهرستان با رسانه های میبد در این سالها بوده است. این موضوع در حالی است که مدیرمسئول رسانه های میبد، این عدم ارتباط را در جلسه ای با حضور آیت الله اعرافی و کمال دهقانی بیان کرده بودند که روز بعد از همان جلسه، نماینده میبد در مرکز استان و با حضور رسانه های یزد نشست خبری برگزار کرد!!!

متن بیانیه رسانه های مردمی شهرستان میبد به شرح ذیل می باشد؛

بسمه تعالی

تنها سه روز مانده به ثبت‌نام داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، آقای کمال دهقانی‌ نماینده میبد و تفت، تصمیم به برگزاری نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان میبد گرفته و از طریق رابط خود، خبرنگاران جراید و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی را به برگزاری جلسه دعوت کرده است. این در حالی است که ایشان طی سال‌های اخیر، کمترین ارتباط با رسانه‌های شهرستان میبد داشته و از حیث پاسخگویی به افکارعمومی قطعا نمره مردودی خواهد گرفت.

از آنجا که ایشان طی چهار سال گذشته و در دوران نمایندگی، تمایلی برای ارتباط با رسانه‌های محلی از خود نشان نداده و از این جهت که این جلسه ناگهانی آن هم تنها سه روز مانده به آغاز ثبت‌نام کاندیداها کاملا شائبه تبلیغاتی و تضییع حقوق سایر داوطلبان نمایندگی مجلس در این حوزه را دارد، لذا مدیران و خبرنگاران رسانه‌های شهرستان میبد با اظهار تاسف شدید و به نشانه اعتراض به این نوع نگاه ابزاری و عملکرد نامطلوب آقای دکتر کمال دهقانی در تعامل با رسانه‌ها به عنوان رکن چهارم دموکراسی، در این نشست حضور نخواهند یافت.

هفته‌نامه میبدنوین
هفته‌نامه نارین
ماهنامه حائر
پایگاه اطلاع‌رسانی میبدما
پایگاه اطلاع‌رسانی نارین‌خبر
پایگاه‌ اطلاع‌رسانی سنا میبد
پایگاه اطلاع‌رسانی میبدخبر
پایگاه اطلاع‌رسانی میبدنوین
پایگاه اطلاع‌رسانی بفرو