در مراسم معارفه سرپرست جدید بیمارستان امام صادق(ع) مطرح شد؛
تاریخ: ۱۲:۱۰ :: ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
دکتر فرح‌زادی: بی نهایت اهل پارتی‌بازی هستم/ جوانگرایی دکتر سیدجلیل‌میرمحمدی، سرآغاز فعالیت من بود + تصاویر

طی مراسمی در بیمارستان امام صادق(ع) میبد، دکتر محمد هادی فرح‌زادی به عنوان سرپرست جدید این بیمارستان معرفی شد.

به گزارش میبدما؛ حسین فلاح فرماندار میبد در ابتدای این مراسم در سخنانی صریح، موضوع بهداشت و درمان را در میبد امری مهم و مورد توجه مردم و خیرین میبدی ذکر کرد و گفت: اگر بخواهیم در میبد فعالیت خوب و موثری را در بخش درمان مشاهده کنیم، اتحاد و پای کار آمدن همه افراد و حوزه های مرتبط امری مهم است وگرنه در این محور به نتیجه ای نخواهیم رسید.

وی با اشاره به توان و سابقه خوب دکتر فرح‌زادی و تاکید بر استفاده از همه توان خود در ادامه دادن این روند، خاطرنشان کرد: ظرفیت بسیار خوب خیرین میبدی و مردم شریف میبد در حوزه درمان، بسیار درخشان و قابل توجه است و اگر در این حوزه کوتاهی و نارسایی اتفاق افتاده و بیفتد، مجبوریم مسئول این کوتاهی را خودمان و مسئولین این حوزه معرفی کنیم.

حسین فلاح با تشکر و قدردانی از دکتر میرحسینی سرپرست موقت و سابق بیمارستان امام صادق(ع)، ادامه داد: آیت الله اعرافی امام جمعه میبد نیز از ظرفیت های انسانی ویژه شهرستان میبد است که در حوزه های مختلف و از جمله حوزه درمان، همیشه یار و یاور خوبی بوده اند و حیف است که با این ظرفیت ویژه در این بخش شاهد ضعف باشیم.

 

حوزه درمان جای سیاسی کاری نیست

دکتر محمد هادی فرح‌زادی نیز در این مراسم با تشکر از اعتمادی که به وی در انتصاب به سمت سرپرستی بیمارستان میبد شده، گفت: تلاش می کنم از همه ظرفیت های موجود در شهرستان و استان استفاده کنم تا برای بیمارستان قدم های خوبی برداریم.

وی با اشاره به تحقیقات برخی در مورد سیاسی بودن وی در هفته های قبل، تصریح کرد: بحث بهداشت و درمان اصولاً نباید دچار مسائل سیاسی شود، ولی اگر موضع سیاسی من مهم است باید عنوان کنم، بنده اصولگرای‌اصلاح‌طلب هستم، یعنی همان موضعی که رهبر انقلاب در مورد سیاست دارند.

فرح‌زادی خاطرنشان کرد: چیزی که همکاران قبلی من نیز به آن صحه می گذارند این است که، من بی نهایت اهل پارتی بازی هستم و هوای پرسنلی که برای ارتقای بیمارستان و مجموعه در تلاش هستند را دارم و هوای پرسنلی که غیر از این رویکرد را داشته باشند، ندارم.

وی با تشکر از روئسا و مدیران سابق و اسبق بیمارستان، بیان داشت: اگر بیمارستان امام صادق(ع) میبد به جایی رسیده از تلاش های این عزیزان بوده و از حضورشان در ادامه کار نیز استفاده خواهم کرد.

سرپرست جدید بیمارستان میبد اذعان کرد: از دکتر سید جلیل میرمحمدی هم تشکر می کنم به علت اینکه اولین پست من نیز در زمان ایشان و با تلاش دکتر نوری شادکام بود، و سرآغاز فعالیت من به نوعی به خاطر جوانگرایی دکتر میرمحمدی و اعتمادی بود که ایشان به من کرد و از ایشان نیز برای آمدن به بیمارستان میبد رخصت گرفتم.

محمد هادی فرح‌زادی در انتها گفت: از همه مسئولین، پرسنل و دوستانی که توان کمک به ما را در ارتقای فرایند خدمات بهداشتی و درمانی در بیمارستان دارند، تقاضا می کنم فارغ از خوبی و بدی من، حامی ما باشند.

گفتنی است دکتر فرح زادی متولد سال ۱۳۵۷ و دارای مدرک دکترای پزشکی عمومی، MPH مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی و همچنین PHD علوم اعصاب است و پیش از این ریاست بیمارستان حشمتیه شهرستان نائین، سرپرست مرکز بهداشت شهرستان ابرکوه، مدیرگروه سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و مدیر مرکز تحقیقات اعتیاد و علوم رفتاری دانشگاه علوم پزشکی یزد را بر عهده داشته است.

در انتهای این مراسم نیز، نامه ابلاغ سرپرستی دکتر فرح‌زادی از طرف ریاست دانشگاه علوم پزشکی یزد و همچنین لوح استانی اولین جشنواره ملی تجارب موفق بیمارستانی در مدیریت منابع و مصارف که به بیمارستان امام صادق(ع) تعلق گرفته، به سرپرست جدید بیمارستان اهدا شد.

نظرات کاربران (۱)

  1. ابوالفضل

    سلام علیکم
    تشکر از زحمات شما

    شاید بهتر در یک رسانه وزین، این قبیل تیترها کار نشود؛ چون قبح پارتی بازی ممکن است ریخته شود.

    ارادت