تاریخ: ۱۰:۰۲ :: ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
گزارش تصویری از مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در میبد

مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان، با حضور فرماندار و برخی از مسئولین میبد برگزار شد. 

به گزارش میبدما، حسین فلاح فرماندار میبد در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس، گفت: حرکت ما در دفاع مقدس نشئت گرفته از قیام حضرت سیدالشهدا(ع) داشت و مردم ما تحت فرمان رهبری امام خمینی(ره) در مقابل دشمن ایستادند.

وی با اشاره به این موضوع که ده ها کشور در این جنگ تحمیلی در مقابل جمهوری اسلامی ایران ایستادند، بیان داشت: با رشادت های بسیج مردمی، نیروهای سپاهی و ارتشی شاهد پیروزی های بزرگی در این جنگ بودیم که حتی دنیا را متعجب خود ساخت و در نهایت نیز این انقلاب اسلامی بود که دشمنان را شکست داد.

فلاح تصریح کرد: دشمن بعثی در برابر کشورمان از لحاظ لجستیکی و نرم افزاری کمک های زیادی را از ابرقدرتهای شرق و غرب دریافت می کرد، اما وحدت آحاد جامعه اسلامی ایران و روحیه بسیجی موجود در مردم ما باعث سربلند بیرون آمدنمان از این جنگ تحمیلی شد.

وی خاطرنشان کرد: بعد از جنگ و دوران دفاع مقدس نیز همین روحیه و فرهنگ بسیجی و مدیریت رهبری انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای موجب پیشرفت ها و پیروزی ها در حوزه های مختلف علمی، سیاسی و اجتماعی شد و باز هم در دوران حساس کنونی با همدلی و همراهی و روحیه بسیجی از مشکلات و امتحانات الهی سرافراز بیرون خواهیم آمد.

حسین فلاح با بیان این موضوع که دشمنان ما نیز از همین روحیه بسیجی هراس دارند، گفت: باید به دشمنان انقلاب اسلامی مانند شهید بهشتی این جمله را دوباره بگوییم که ای آمریکا و ای استکبار جهانی، از ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر.