امام‌جمعه میبد:
تاریخ: ۹:۰۶ :: ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
امروز امریکا و صهیونیست در منطقه به بن‌بست رسیدند + فیلم

امام‌جمعه میبد گفت: امروز دستگاه حاکمه امریکا و صهیونیست‌ها و وابستگان مزدورشان در منطقه در یک بن‌بست در برابر انقلاب اسلامی و مقاومت اسلامی هستند.

به گزارش میبدما به نقل از میبدخبر، آیت‌الله اعرافی علیرضا اعرافی در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به تحریم‌های امریکا و تنگ‌تر کردن زنجیره‌های تحریم علیه نظام و ملت ایران گفت: تنگ‌تر کردن زنجیره تحریم‌ها از سوی زورگویان عالم را برخلاف بشریت و انسانی و حقوق خواند گفت: تحریم دستگاه رهبری معظم انقلاب از تحریم‌های جدید امریکاست.

وی تصریح کرد: امروز دستگاه حاکمه امریکا و صهیونیست‌ها و وابستگان مزدورشان در منطقه در یک بن‌بست در برابر انقلاب اسلامی و مقاومت اسلامی هستند.

خطیب جمعه میبد افزود: آنها اگر بخواهند وارد یک تحریم و سخت‌گیری شوند که امروز شده‌اند قطعاً خواهند دید که این پایان، پایان دردناکی برای قدرت‌های استکباری خواهد بود.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور بابیان اینکه این تحریم‌ها دستمایه‌ای برای پیشرفت روزافزون برای ملت ایران خواهد شد گفت: اگر آمریکایی‌ها بخواهند وارد راه سوم و برخورد نظامی بشوند بسم‌الله؛ جریان مقاومت و انقلاب اسلامی، آماده کارزار بزرگ الهی میان جنود شیطان و جنود خداست.

وی بابیان اینکه امروز یک زنجیره در عالم اسلام شکل‌گرفته است تصریح کرد: جبهه مقاومت علاوه بر لبنان، در کشورهای اسلامی در برابر جبهه استکبار آماده است.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: تمام راه‌های مسالمت و تحریمی که امریکا پیش گرفت است به بن‌بست رسیده است و راه نظامی هم که عالم را مشتعل می‌کند و آنها هیچ سودی نخواهند برد.

آیت‌الله اعرافی بابیان اینکه آمریکایی‌ها امروز در محاصره گفتمان انقلاب اسلامی هستند افزود: اینها برخلاف تصوراتشان می‌بینند ایرانی که در دو سه دهه پیش یک جبهه بزرگ قدرت در عالم بود و بر تمدن عالم اثر می‌گذاشت ( در عصر قاجار و پهلوی هرروز او را محدودتر کردند، ) امروز به برکت زعامت رهبری و هوشمندی ملت بزرگ، ایران اسلامی به یک قدرت جهانی تبدیل‌شده است و این برای آنها قابل‌تحمل نیست.

خطیب جمعه میبد خاطرنشان کرد: از سوی دیگر آنها با یک رهبری مقتدر، شجاع، هوشمند، طراح و برنامه‌ریز و آینده‌نگر در ایران اسلامی مواجه‌اند و این رهبری با پشتوانه این ملت بیدار و هوشمند برای آنها قابل‌تحمل نیست.

وی خطاب به سردمداران امریکا گفت: بدانید جبهه مقاومت شکل‌گرفته است و زنجیره مقاومت در برابر شما باکمال اقتدار انسجام پیداکرده است و ملت ایران به اوج هوشمندی و آگاهی رسیده است و قدرت مقاومت در ملت ما از هرزمانی بیشتر است و نسل جوان ما در همه عرصه‌های علمی و اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی و فناوری رشد کرده است و رهبر بزرگ ما این اقتدار را دارد که در آن ملاقات خیلی آرام و درحالی‌که قدرت‌های دیگر منطقه همه ترسیده و تسلیم‌شده‌اند خیلی آرام می‌فرمایند من آقای ترامپ را قابل‌مذاکره نمی‌دانم و نامه او را هم نمی‌بینم.

وی خاطرنشان کرد: اینها کسانی هستند که نامه‌ها و عهدهای خودشان را زیر پا گذاشتند.

آیت‌الله اعرافی، یاوه‌گویی‌های دشمنان را بی‌اثر خواند و گفت: ملت بزرگ ایران و همه مقلدان و پیروان مقام معظم رهبری و دلدادگان اسلام و انقلاب در ایران و سراسر جهان در برابر این هتاکی شما کوتاه نخواهند آمد و به فضل خدا در این هتاکی هم شکست سختی را تجربه خواهید کرد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با گرامی داشت سالروز شهادت آیت‌الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یارانش و هفته قوه قضائیه گفت: قوه قضائیه یک عنصر و مؤلفه اصلی در تأمین عدالت و پیشرفت کشور است و انتظار می‌رود با رویکردهای جدی و جدید و راهبردی شاهد رفع نواقص در نظام قضائی و اعتماد ملت به‌ویژه محرومان و نیازمندان به دستگاه قضایی باشیم.

 

کلیپ های مرتبط با خطبه های نماز جمعه میبد (روی لینک ها کلیک کنید)

تحریم می تواند دستمایه پیشرفت باشد

دشمنان در برابر انقلاب اسلامی به بن بست رسیده اند

نقش بی بدیل رهبری انقلاب در پیروزی جبهه حق