تاریخ: ۱۰:۴۰ :: ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
گزارش تصویری/ شورای آموزش و پرورش میبد با حضور آیت الله اعرافی تشکیل جلسه داد

آیت الله اعرافی گفت: آموزش و پرورش باید ذیل هر کدام از هفت بند اصلی بیانیه گام دوم برنامه ریزی کند و با تقسیم کار، مسئول هر بند را از بدنه این اداره مشخص کند.

به گزارش میبدما؛ آیت الله اعرافی امام جمعه میبد در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان میبد، با تشکر از اهتمام ویژه این اداره به بیانیه گام دوم انقلاب، اظهار داشت: آموزش و پرورش باید جدول برنامه ریزی با زمانبندی درست، و تعیین مسئول نسبت به هر بند در تکمیل این طرح را در دستور کار قرار دهد.

وی افزود: برنامه مشترک ۵ ساله ای مابین حوزه علمیه و آموزش‌و‌پرورش نهایی شده است که آموزش و پرورش میبد نیز می تواند با کامل شدن این طرح، آن را برای میبد برش بزند و تا مقداری که می تواند، آن را عملیاتی کند.

امام جمعه میبد با بیان این نکته که آموزش و پرورش باید منابع پایدار مخصوصاً برای فعالیت های نرم افزاری خود مهیا کند، ادامه داد: باید برنامه ای نیز برای ارزیابی درست و علمی روی آموزش و پرورش صورت بگیرد که با کالبد شکافی درست به نقاط قوت و ضعف آن برسیم.

آیت الله اعرافی تصریح کرد: ادارات اوقاف، و مسکن و شهرسازی نیز باید در کنار آموزش و پرورش به رفع مشکلات موجود بپردازند و در این مسیر فرمانداری هم می تواند با تشکیل کارگروهی این نیاز را برطرف کند.