اختصاصی میبدما؛
تاریخ: ۸:۰۰ :: ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
تبلیغات ورکشاپ یک آرایشگر زن در میبد و لزوم برخورد جدی مسئولین انتظامی و قضائی + تصویر

اخیرا یکی از کانالهای تلگرامی میبد مبادرت به تبلیغات ورکشاپ یک آرایشگر زن در هتل کریاس میبد نموده است.

به گزارش میبدما؛ طبق مشاهدات صورت گرفته، در لیست آموزشهای این فرد (م.م.الف) آموزش تتوی بدن هم ملاحظه می‌شود و جالبتر اینکه آدرس حساب اینستاگرامی وی نیز توسط این کانال منتشر شده است.

مراجعه به حساب اینستاگرامی م.م.الف نشان می‌دهد که نامبرده آزادانه تصاویر کشف حجاب و حتی نیمه عریان خود را منتشر نموده و در سایه بلبشو و بی‌بندوباری حاکم بر فضای مجازی که در سایه ضعف شدید نظارتی دولت بوجود آمده، حتی فیلم‌های محیط داخلی آرایشگاه زنانه را به صورت عمومی به اشتراک گذاشته است!

باید منتظر بود و دید واکنش مسئولین انتظامی و قضایی میبد و همچنین متولیان هتل رستوران کریاس میبد نسبت به چنین تبلیغاتی چیست؟

 

نظرات کاربران (۴)

 1. میبدی

  واقعات میبد چه خبره؟ مسئولان خواب هستند؟ یا بی غیرت شدند. در آخه چرا هر روز باید شاهد این بی بند و باری و فساد باشیم یک روز کلیپ دانش آموزان که ن مدرسه می‌رقصند یک روز این.
  از بس مسئولان به طور جدی برخورد نکردند که اینا جریح شدند تازه برخی آرایشگران هم دیدم که کانال و اینستاگرام فعال هستند ولی کسی چیزی نمیگه. در اگر ممکنه این خبر هم کار کنید تا مسئولان میبد شاید به رگ غیرتشان بر بخورد بخاطر ابرو هم که شده. این دم شما هم گرم که اینا رو رسانه ای میکنید.

  • میبدی

   دوست عزیز یا خودتو زدی به خواب یا سرتو کردی زیر برف یکم دوروبرت نگاه کن ببین چه خبر…

  • میبدی

   طرف مدرک بین المللی داره تو چی داری
   ———————
   میبدما: داشتن مدرک بین المللی دلیلی برای دعوت به میبد هم هست؟!

   • شهروند

    مگر مدرک بین المللی دلیل بر این کارها میشه؟ دلیل میشه غیرت و حیای جامعه رو تحت الشعاع قرار بده؟