تاریخ: ۸:۳۰ :: ۱۳۹۸/۰۱/۲۲
گزارش تصویری از جلسه فعالین جبهه فرهنگی با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی میبد

شامگاه چهارشنبه 21 فروردین، جلسه مشترکی با حضور دکتر حسین اعرافی رئیس دانشگاه آزاد و برخی از اعضای جبهه فرهنگی میبد برگزار شد.

به گزارش میبدما؛ در این جلسه که در مکان دفتر جبهه فرهنگی برگزار گردید، دکتر اعرافی در ابتدا با بیان توضیحاتی در مورد فعالیت های دانشگاه آزاد، در مورد مشکلات و مسائل موجود در ساختار نظام آموزش عالی صحبت هایی ارائه کرد.

در ادامه این جلسه نیز که با گفتگوی دو طرفه با حاضرین انجام گرفت، در مورد مسائل روز کشور مانند نقد عملکرد اصلاحطلبان در قوه مجریه، بررسی عملکرد نماینده منتخب مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی، مسائل و حواشی انتخابات ریاست جمهوری و مجلس، شرایط اقتصادی کشور، برجام و … بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

لازم به ذکر است که جبهه فرهنگی به صورت مداوم و دوره ای، جلساتی را با مسئولین، کارشناسان حوزه های مختلف، نظریه پردازان و متخصصین برگزار می کند.

 

نظرات کاربران (۲)

  1. شهروند

    با سلام وقدردانی از انعکاس جلسات جبهه فرهنگی آنچه لازم به یاداوری است علی الظاهر این جلسات در فضای محدود و همچنین با حضور یکسری افراد مشخص و شناخته شده برگزار می گردد .می توان جلسات را در محل بزرگتر و با حضور افراد بیشتری برگزار کرد تا انشا الله از حالت صرفا برگزاری یک جلسه خارج شود و جامعیت بیشتری به خود بگیرد. باشد که با مدیریت هم افزایی مشکلات جامعه مان برطرف گردد. با تشکر

  2. خاتمی

    سلام خوبه که جبهه فرهنگی هم تونسته با سیاسیون رقیب خودش هم کنار بیاد به امید دوستی جناح های سیاسی در کل کشور و انسجام و وحدت آنها در همه عرصه های سیاسی و اجتماعی فقط وقت انتخابات دوباره توسرو کله هم نپرید