آیت الله اعرافی؛
تاریخ: ۸:۴۹ :: ۱۳۹۷/۱۰/۲۲
از دانشگاه علوم پزشکی یزد گلایه داریم

امام جمعه میبد از کوتاهی دانشگاه علوم پزشکی یزد در تکمیل پروژه های خیری بیمارستان میبد و معطلی این طرح ها انتقاد و گلایه کرد.

به گزارش میبدما به نقل از میبدخبر، آیت الله علیرضا اعرافی در بخشی از خطبه های نمازجمعه این هفته شهرستان میبد با اشاره به پیشرفت های بسیار چشمگیر مسائل بهداشت و درمان در طول سالهای پس از انقلاب و پایه ریزی بیمارستان از سوی مردم و خیرین در میبد بیان داشت: در ادامه همه این حرکت ها نظام و دولت و با پیگیری مسئولین و دانشگاه علوم پزشکی هم طرح های مختلفی انجام و یا در حال انجام است.

وی افزود: از دانشگاه علوم پزشکی یزد گلایه داریم که علیرغم پیگیری های انجام شده توسط نماینده مردم در مجلس، فرماندار و مسئولین بهداشت و درمان شهرستان و علیرغم کمک های انجام شده و با توجه به مشکلات بودجه ای دانشگاه علوم پزشکی یزد چند طرح مهم خیری در بیمارستان میبد را همین طور معطل گذاشته و آن طوری که انتظار می رفت و به احتمال زیاد که می توانستند کمک کنند اقدامی صورت نگرفته بنابراین من از زبان مردم و خیرین ضمن تقدیر و تشکر از خدمات صورت گرفته اما واقعا این گلایه را دارم و امیدواریم مسئولین قبل از پایان سال با توجه به مجوزها و دستورهای گرفته شده ان شاالله بیایند و این چند پروژه را تکمیل کنند.

آیت الله اعرافی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه میبد در چهل سال انقلاب اسلامی حیات خودش را بازیافت، اظهار داشت: مردم میبد در همه مراحل انقلاب حضور داشتند و امروز در چهار دهه ، میبد در اوج عظمت و افتخار است.

امام جمعه میبد در پایان عنوان داشت: میبد هم سهامدار انقلاب اسلامی است و به سهم خود جانفشانی و حضور قوی داشته است و هم وامدار انقلاب اسلامی است که باید این راه را با قدرت بیشتر ادامه دهد.