تاریخ: ۱۱:۴۲ :: ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
متن پیام حجت الاسلام علیرضا آقایی در پی استعفا از مقام ریاست شورای شهر میبد

حجت الاسلام علیرضا آقایی در پی استعفا از ریاست شورای شهر میبد پیامی صادر کرد.

به گزارش میبدما، متن پیام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی
با همت مردم و حضور پرشور آنها در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، منتخبین پنجمین دوره مشخص شدند و از اول شهریور ماه ۱۳۹۶ تا کنون که هفدهمین ماه فعالیت شوراهای جدید سپری  می شود، برنامه ریزیها و پروژه های بسیاری به سر انجام رسیده و یا خواهد رسید.
در شهرستان میبد هم شهروندان آگاه و بصیر با حضور  در پای صندوق های رأی، خواسته خود را مبنی بر آبادانی، پیشرفت و توسعه شهر بیان داشتند.
در ماههای سپری شده از پنجمین دوره شورای اسلامی شهر میبد، این افتخار نصیب شد که مسؤلیت خدمتگزاری در کسوت ریاست شورا بر عهده  بنده باشد.
در این مسؤلیت خطیر نهایت سعی و دقت لحاظ شد و با وجود تمام موانع موجود که بیشتر برخاسته از عدم هماهنگی و عدم مدیریت واحد شهری بود، الحمدلله پس از گذشت یک سال و اندی از دوره شورا، نوید ایامی روشن را متصور هستیم.
از طرفی در خصوص مسائل اجتماعی و فرهنگی همکاری های تنگاتنگی بین شورا و برخی متولیان امر، مثل دادگستری به وجود آمد که تأثیرات قابل توجهی به خصوص در حوزه خانواده حاصل شد.
این موفقیت ها باعث شد مرکزی درقوه قضاییه شکل بگیرد بنام ستادملی صبر(صلح،بخشش،رضایت)درامور خانواده و چنین واحدی در مرکز استان ایجاد گردید که حقیر به عنوان شخصیت حقیقی و عضواصلی ستاد می باشم.
به همین منظور و از آنجایی که اگر خانواده در شهر و دیار ما سالم باشد، جامعه خوب و سالمی نیز خواهیم داشت، بنده به حسب وظیفه، از سمت ریاست شورای اسلامی شهر میبد استعفا داده و از همکارانم در آن شورا می خواهم، با موافقت خود با این درخواست، مرا در مسؤلیت بسیار مشکلی که در نهاد خانواده بر عهده گرفته ام یاری رسانند.
امیدوارم در فرصت باقی مانده از زمان خدمتگزاری شورا با عضویت در کمیسیون فرهنگی و تمرکز در این حوزه با همکاری دیگر اعضای شورا و همچنین توان و استعداد واحد خانواده استان، بتوانیم گامهای بسیار مؤثری در تقویت بنیان خانواده ها برداریم که اگر این موفقیت حاصل شد، شهرهای ما نیز با وجود خانواده های خوشبخت، آباد هستند.
علاوه بر این، با وجود نیروهای کارآمد و حسن نیتی که در شورای اسلامی شهر میبد وجود دارد اطمینان دارم ایام باقی مانده بسیار پرفروغ باشد و ان شاءالله با یاری پرودگار متعال و توکل بر ذات ربوبیش و همچنین همکاری و همیاری شهروندا،ن نتایج روشنی به دست خواهد آمد.

علیرضا آقایی میبدی

 

گفتنی است شب گذشته و در پی استعفای شیخ علی آقایی از این سمت، با رای تمامی اعضای شورا، حسینعلی فلاح به عنوان رئیس جدید شورای شهر انتخاب شد.