آیت‌الله اعرافی در مسیر راهپیمایی نجف تا کربلا:
تاریخ: ۹:۳۲ :: ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
اربعین مظهر انسجام و هم‌گرایی اسلامی و تمدنی است/ وظیفه داریم از این نماد حراست کنیم

مدیر حوزه‌های علمیه گفت: اربعین مظهر انسجام و هم‌گرایی اسلامی و تمدنی است که به فضل الهی در این سال‌ها رقم خورده و گسترش یافته است و ما وظیفه داریم از این نماد حراست کنیم.

به گزارش میبدما به نقل از خبرگزاری حوزه، آیت‌الله علیرضا اعرافی در حاشیه بازدید از موکب های اربعینی با اشاره به اینکه حسن تدبیر و برنامه‌ریزی به‌خوبی در این موکب ها قابل مشاهده است، اظهار کرد: خدمات مطلوب و قابل توجهی در موکب حرم حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها به زائران ارائه می‌شود.

وی اضافه کرد: اربعین مظهر انسجام و هم‌گرایی اسلامی و تمدنی است که به فضل الهی در این سال‌ها رقم خورده و گسترش یافته است و ما وظیفه داریم از این نماد حراست کنیم.

مدیر حوزه‌های علمیه با تاکید بر اینکه آستان‌های مقدس ظرفیت‌های معنوی مطلوبی را در اختیار دارند، گفت: شبکه‌سازی عتبات مقدس و مجموعه‌های مرتبط با ائمه اطهار(ع) در مناسبت‌های مذهبی به ویژه اربعین کارایی بسیار زیادی دارد.

وی اقدامات مسئولان آستان‌های مقدس ایران و عراق در راستای باشکوه برگزار شدن حماسه اربعین حسینی را قابل تقدیر دانست و گفت: مواکب آستان‌های مقدس موجب تقویت حماسه اربعین حسینی می شوند.

آیت‌الله اعرافی ضمن تقدیر از زحمات خادمان، مسئولان و تولیت آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) در راستای خدمت به زائران اربعین حسینی عنوان کرد: افرادی که در اربعین حسینی در حوزه اطلاع‌رسانی و رسانه درحال ثبت وقایع باورنکردنی اربعین حسینی هستند کار بزرگ و مهمی را انجام می‌دهند که جا دارد از آن‌ها نیز تقدیر کنیم.

نظرات کاربران (۱)

  1. محمدسعید

    بسیاربسیاراین حضورقابل ستایش بوده ومظهراقتداروالگوگیری میباشد.
    حیدری میبدی