حجت الاسلام طالبی؛
تاریخ: ۷:۵۴ :: ۱۳۹۷/۰۷/۰۸
کارشناسان سازمان بازرسی استان به مدت یک‌ماه در میبد مستقر می شوند/ مردم شکایت و اعتراضات خود را انتقال دهند

مدیرکل سازمان بازرسي استان درنشست شورای اداری شهرستان میبد از استقرار کارشناسان نظارت و بازرسی این سازمان در فرمانداری میبد خبر داد.

به گزارش میبدما به نقل از خبرگزاری صداوسیما، حجت الاسلام اکبر طالبی گفت: گروه نظارت سازمان بازرسی استان، از شنبه ۷ مهرماه، در فرمانداری میبد به مدت یک ماه مستقر می شود تا پرونده های سالهای ۹۴ تا ۹۶ را مورد نظارت و بررسی قرار دهند.

وی با بیان اینکه هیچ محدودیتی در موضوعاتی که مورد بررسی و نظارت قرار می دهند وجود ندارد افزود: مردم نیز چنانچه اعتراض یا شکایتی دارند به صورت اولویت بندی شده و مستند می توانند به کارشناسان سازمان در فرمانداری ارائه دهند.

مدیرکل سازمان نظارت و بازرسی استان گفت: همانطور که مردم تا کنون به ما اعتماد کرده اند این اعتماد را حفظ کنند و مطمئن باشند که هیچ مطلبی از نظارت و بازرسی ما دور نخواهد ماند.

وی افزود: شهرستان میبد بعنوان پرجمعیت ترین شهرستان بعد از مرکز استان از شرایط خاص بومی برخوردار است به همین خاطر هم بیشتر در بحث تفکیک و تغییر کاربری زمین مشکلاتی وجود دارد که فرماندار، شهردار و شواری شهر قول دادند برای اینکه قانون بهتر و دقیق تر رعایت شود همکاری لازم صورت گیرد.

حجت الاسلام طالبی با بیان اینکه منفعت کار قانونی نصیب همه خواهد شد، گفت: کار عمومی شهری و اداری را نمی توان به صورت کدخدامنشی انجام داد و باید این روش که بعضا در تغییر کاربری و تفکیک اراضی انجام می‌گرفته است به مسیرقانونی خود برگردد.

نظرات کاربران (۱)

  1. hassan

    سلام لطفا به شکایاتی که در قبل رمضان در شهرداری بیان شد رسیدگی کنند مواردی که با مدرک و سند بیان شده ولی بعد از این مدت و پیگیری های مکرر هیچ اثری نداشته خسته شدیم از این همه شو من بازی مردم باید در عمل ببینند که نمی بینند