میبدما گزارش می دهد؛
تاریخ: ۱۱:۰۸ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
عکس/ دستگیری سارقین در حرکت و سابقه‌دار توسط نیروی انتظامی شهرستان میبد

5 سارق در حرکت و سابقه دار، پس از سرقت های مختلف در شهرهای کشور، با سرعت عمل پلیس میبد به دام افتادند.

به گزارش میبدما؛ سرهنگ موسوی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان میبد در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: این سارقین در روزهای اولیه ماه مبارک رمضان وارد شهرستان های میبد و اردکان شدند و اقدام به ۲۲ فقره سرقت از منازل کردند.

وی افزود: این سارقین با ورود جدی پلیس میبد و پیگیری های صورت گرفته در عرض یک هفته شناسایی و دستگیر شدند و اموال سرقتی بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس میبد بیان داشت: از این میزان اموال، ۱۵۰ میلیون تومان کشف و ۱۵۰ میلیون تومان نیز به مال‌خر ها فروخته شده بود که این افراد نیز دستگیر و اموال مورد نظر ضبط و در مرحله بازگرداندن به خانواده ها می باشد.

وی ادامه داد: یک سارق داخل خودرو نیز در ماه مبارک رمضان دستگیر شد که اموال داخل خودروها را به میزان صد میلیون تومان به سرقت برده بود، که به مراجع قضایی تحویل شد.

سرهنگ سید محمد موسوی گفت: مردم شریف میبد، هنگام ترک منزل و یا پارک وسایل نقلیه در بیرون منزل، به مسائل امنیتی که پلیس اعلام کرده، حتما عمل کنند.

گفتنی است، امام جمعه موقت، فرماندار، شهردار، رئیس شورای شهر و بازپرس دادگستری میبد نیز با حضور و بازدید از نتیجه این عملیات پلیسی، مراتب تشکر و قدردانی خود را ابلاغ و نسبت به سرعت عمل پلیس در دستگیری متهمان تشکر کردند.

 

نظرات کاربران (۱)

  1. مهدی

    سلام و خسته نباشید. ان شاالله بتونید حد آمادگی رو از اینی که هست در فرصت کوتاه بالا و بالاتر ببرید ان شاالله