اختصاصی میبدما؛
تاریخ: ۱۱:۲۲ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳
فیلم/ نظر مردم درباره جشنواره حرکت و برکت چیست؟

برای شنیدن نظرات مردم در مورد جشنواره حرکت و برکت به میان آنها رفتیم.

به گزارش میبدما؛ بعد از جشنواره حرکت و برکت، معدود افرادی بودند که به لطف داشتن ابزاری مانند تلگرام این جشنواره را برای نشاط مردم ضروری دانسته و معترضان به این جشنوراه در این حد و حدود که ائمه جمعه یزد و میبد را نیز شامل می شدند، مورد هجمه شدید قرار دادند.

در این گزارش مردمی، با نشان دادن گوشه ای از این جشنواره – که البته از انتشار آن معذوریم- به مردم، از آنها نظرخواهی کردیم، که در ادامه مشاهده می فرمایید.

نظرات کاربران (۳)

 1. سلام

  سلام
  به نظر شما این کار اشتباه بوده آقای کریمی عزیز و مجلس حرامی اتفاق افتاده و شما حالا اومدی داری این رو نشون مدی به اهالی میبد و اونا رو هم به دیدن این گناه واداشتی.
  حالا مذاشتی ما هم ببینیم…..!!!!!!
  —————-
  میبدما: سلام. نشان دادن کلیپ به مردم برای گرفتن نظر آنها در مورد این برنامه سخیف بود. و انتشار ندادن آن نیز برای جریحه دار نشدن احساسات عمومی و اشاعه ندادن فحشا و منکر است.

 2. حسن امامی

  با سلام واقعا برای ایجور حرکت های در میبد متاسفم!!! که به نام فرهنگ میبد یکسری حرکات زشت و زننده را به اجرا در می آورند!!۱ شنیده شده که آقای فلاح فرماندار هم دارند می روند به مرکز استان و بخشدار مرکزی هم تا پایان سال بیشتر در میبد نیست

 3. م

  شماباچه مجوزی از مردم مصاحبه گرفتید
  ——————–
  میبدما: خبرنگار میبدما، جدا از کارت خبرنگاری که وابستگی ایشان به سایت دارای مجوز وزارت ارشاد را نشان می دهد، مجوز جدا برای انجام مصاحبه نیز همراه داشتند.