شهردار میبد در حاشیه مراسم کلنگ زنی پروژه خیری در علی آباد میبد؛
تاریخ: ۲۲:۰۱ :: ۱۳۹۶/۱۱/۱۵
سه منطقه‌ی محله علی آباد، شارستان میبد و شهیدیه، در طرح بازآفرینی کشور برای بودجه سال ۹۷ مورد توجه قرار گرفته اند/ گزارش تصویری

شهردار میبد در حاشیه مراسم کلنگ زنی مجتمع فرهنگی، آموزشی قرآنی علی آباد میبد گفت: در طرح ستاد بازآفرینی کشور، علی آباد، یکی از سه منطقه ای است که برای بودجه سال 97 به میزان 40 پروژه برای آن تعریف شده است.

به گزارش میبدما؛ در حاشیه مراسم افتتاح این پروژه صد در صد خیری و مردمی، محمود اسدزاده شهردار میبد با بیان این موضوع اظهار داشت: در طرح ستاد بازآفرینی کشور، سه منطقه‌ی محله علی آباد، شارستان میبد و شهیدیه، مورد توجه قرار گرفته اند که از سال ۹۷ قرار است با مشارکت میراث فرهنگی، شهرداری و ستاد بازآفرینی برای آنها کارهای خوبی صورت بگیرد.

وی با اشاره به زمین های بلااستفاده زیادی که در این محله وجود دارد، افزود: از مسکن و شهرسازی تقاضا کردیم که برخی از این زمین ها را برای ارائه طرح های خدمات شهری در اختیار شهرداری قرار دهد.

محمود اسدزاده در مورد جذب بودجه خیری برای پروژه های این محله، گفت: وقتی پروژه ها در طرح بازآفرینی تعریف و تصویب شدند،  می توانیم با مشارکت مردمی و کمک های خیری آنها را پیش ببریم.

لازم به ذکر است، صبح امروز با حضور خانواده مرحوم میرطبایی، فرماندار، فرمانده سپاه و برخی از مسئولین میبد، مراسم کلنگ زنی مجتمع فرهنگی، آموزشی قرانی امام حسن مجتبی(ع) برگزار شد.

این مجتمع فرهنگی با کمک صد در صدی خیری که بانی ان خانواده جوان مرحوم سید جلال میرطبایی می باشند، ساخته می شود که هزینه آن حدود ۱۰۰ میلیون تومان برآورد شده است.