تاریخ: ۱۱:۲۶ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۷
می دانم شهید می شوم!

تا زمانی که یک کودک شش ماهه ایرانی زنده است شما هیچ غلطی نمی توانید بکنید.

محمد حسین بهارستانی

 

امام خمینی (ره):

این وصیت نامه هایی که این عزیزان می نویسند مطالعه کنید، پنجاه سال عبادت کردید و خدا قبول کند ،یک روز هم یکی از این وصیت نامه ها رو بگیرید و مطالعه کنید و فکر کنید.

وصیت نامه شهید محمدرضا انصاری رکن آبادی را در ادامه بخوانید:

محل دفن: گلزار شهدای رکن آباد میبد

بسم الله الرحمن الرحیم

بسم الرب الشهداء و الصالحین

وصیت نامه ام را با نام الله شروع می کنم. به نام خدایی که موجودات را آفرید و کائنات را نظم بخشید. به نام خدایی که شاهد وناظر این خون های پاکی است که در کربلاهای ایران می ریزد.

« ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون »

با درود و سلام فراوان به رهبر کبیر انقلاب اسلامی، اسطوره مقاومت و شجاعت و شهامت امام خمینی و با سلام و درود فراوان به روح پاک شهیدان راه اسلام از محمد ( ص ) تا شهیدان جنگ تحمیلی و با سلام و درود فراوان به شما برادران و خواهرانی که همیشه در پشت جبهه با شعار حزب الله می میرید، سازش نمی پذیرید، خدمت می کنید و با درود وسلام به رزمندگان دلیر اسلام.

برادران و خواهران به عنوان یک توصیه از برادر حقیرتان سرباز کوچک امام زمان بشنوید که دست از مبارزه برندارید تا انقلاب مهدی و پیرو روحانیت اصیل و مبارز به رهبری امام خمینی بت شکن باشید و هرگز پیوند خود را با روحانیت مگسلید که پیوند با روحانیت تنها ره رهایی است و به عنوان اخطار به مزدورانی که هنوز هم مخالفت می کنند و در مدد ضربه زدن هستند می گویم که به خود آیند و به مسلمین بپیوندید، ای دیوهای در پوست انسان خجالت بکشید تا زمانی که یک کودک شش ماهه ایرانی زنده است شما هیچ غلطی نمی توانید بکنید.

من می دانم در حمله ای که در چند روز دیگر می شود شهید می شوم، با یاری الله و به رهبری روح الله و همت حزب الله انشاالله تعالی که این انقلاب عظیم اسلامی به انقلاب حضرت مهدی بپیوندند و شما هم برادران عزیز و خواهران گرامی دو رمز پیروزی، وحدت ومکتب را حفظ کنید که اگر توانستید این دو رمز را حفظ کنید صاحب شرف اسلام و انسانیت هستید و العیاذبالله در غیر این صورت در مرداب گندیده استعمار خواهید مرد.

اسلام بدون روحانیت یعنی اسلام منهای اسلام، اسلام بدون روحانیت اصلاً معنا ندارد.

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار

وعده دربهشت برین نزد امام حسین ( ع )

۲۶/۱۲/۱۳۶۰

امام خمینی جانم به فدایت

محمد رضا انصاری