تجلیل ویژه از آزادگان سرافراز میبدی، در ایستگاه نهم؛
تاریخ: ۲۱:۲۱ :: ۱۳۹۶/۰۶/۰۳
گزارش تصویری از برگزاری نهمین همایش جبهه فرهنگی انقلاب شهرستان میبد

نهمین همایش جبهه فرهنگی انقلاب شهرستان میبد برگزار شد.

به گزارش میبدما؛ صبح امروز با حضور فعالین انقلابی، و تعدادی از مسئولین شهرستان، و تعدادی از آزادگان و ایثارگران سرافراز میبدی، نهمین همایش جبهه فرهنگی انقلاب برگزار شد.

این همایش که دکتر اسلامی مجریگری آن را بر عهده داشتند، با تلاوت آیاتی از قرآن کریم توسط آقای اقبال شروع و در ادامه، حاضرین از خاطرات آقایان دهقانی و میرزایی، از دوران اسارتشان، بهره بردند.

در بخشی از این مراسم حجت الاسلام عباس رضایی، دبیر جبهه فرهنگی انقلاب شهرستان میبد، گزارش اجمالی از فعالیت های یک سال گذشته را ارائه کرد.

تجلیل از دو آزاده سرافراز، آقایان «محمدعلی میرزایی» و «عباس زارع‌زاده» نیز از دیگر برنامه های این همایش بود، که آقای زارع زاده به خاطر مشکلات جسمی، حضور نداشتند و کلیپ صحبت های ایشان پخش و هدیه ایشان نیز با واسطه تقدیم شد.

در انتها نیز کتاب تحسین شده و خواندنی “ملاصالح” و بلیط پنج نفره فیلم “بیست و یک روز بعد” به حضار اهدا شد و پایان بخش این مراسم نیز عکس یادگاری شرکت کنندگان بود.

 

 

نظرات کاربران (۲)

  1. همشهری

    سلام مکان خیلی دور بود چرا در مرکز شهر ویا حداقل مثل همایشهای قبلی در رضویه فیروزآباد برگزارنشد که همه بتوانند حضور یابند.

  2. محمد رضا

    سلام خوبه که همایش برگزار شده اما متاسفانه از رویش خبری نیست همان آدم های خاص و مشخص که هیچکس درونشان راه پیدا نمی کنه. از مردم عادی کسی نیست و یا خیلی کم .