تاریخ: ۱۰:۲۰ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۷
تا آخرین لحظه‌ای که در این سمت باشم، به وظیفه خود عمل می کنم/ مردم میبد بی‌نظیر بوده‌اند و ما شرمنده آنان هستیم

موضوع کمبود بودجه های دولتی و همین طور اختلاف سلیقه هایی که میان برخی از مسئولین وجود داشته و دارد، اگر وجود نداشت، حتما می توانستم نمره بالاتری هم به کارهای این مدت بدهم

فرماندار میبد در مورد شایعه تغییر سمت خود به میبدما پاسخ داد.

حسین فلاح در حاشیه نشست هم اندیشی موزه مرکزی میبد در پاسخ به سوال خبرنگار میبدما درباره شایعه برکناری خود در دولت آینده گفت: قاعدتاً با تغییر دولت، چه همسو و چه از جناحی دیگر، برخی از مسئولیت ها هم دستخوش تغییر و جابه جایی می شوند.

وی با بیان اینکه تا آخرین لحظه ای که در این سمت باشم، به وظیفه خود عمل می کنم، افزود: واقعا نداشتن مسئولیت بسیار راحت است، اما در ذهنم هم این را خطور نمی دهم که قرار است بروم و کارم را تا لحظه آخر ادامه می دهم، اگر هم دستور رفتنم از این سمت بیاید، با دو رکعت نماز شکر کنار می روم.

وی درباره برایند کار فرمانداری در ۴ سال گذشته، گفت: البته باید مردم به ما نمره بدهند، ولی علی رغم مشکلاتی که داشتیم، در مجموع به فرمانداری و ادارات شهرستان، نمره ۱۵ می دهم.

فرماندار میبد افزود: مردم و خیرین در میبد بسیار همراهند، در حوزه های بهداشت، آموزش پرورش و حتی مسائلی مانند همین موزه مرکزی، کمک های بسیار خوبی از طرف مردم و خیرین شده است، به عنوان مثال دکتر نبی بدون اینکه هزینه ای مطالبه کند برای موزه مرکزی میبد وقت گذاشته است.

وی با اشاره به اینکه مقایسه ما با اردکان، شاید مقایسه مناسبی نباشد، افزود: مردم ما بی نظیر بوده اند و ما شرمنده مردم هستیم، همچنین حضور کسی مانند آیت الله اعرافی و یا نماینده میبد که در تهران کارهای خوبی برایمان انجام داده اند، از نقاط قوت شهرستان میبد باشد.

فرماندار میبد تصریح کرد: موضوع کمبود بودجه های دولتی و همین طور اختلاف سلیقه هایی که میان برخی از مسئولین وجود داشته و دارد، اگر وجود نداشت، حتما می توانستم نمره بالاتری هم به کارهای این مدت بدهم.

نظرات کاربران (۱)

  1. حسن

    باسلام واقعا دست فرماندار محترم درد نکند و انشالله ۴ سال آینده نیز همچنان بکار خود ادامه خواهد داد.