۲۸ مسجد میبد آماده برگزاری مراسم پرفیض اعتکاف

حجت الاسلام آقایی با بیان اینکه شهرستان میبد آمادگی لازم را برای برگزاری مراسم پرفیض اعتکاف دارد گفت: امسال مراسم اعتکاف را در ماه رجب ، در ۲۸ مسجد از مساجد شهرستان با جعیت حدود ۳هزار نفر برگزار خواهیم کرد.

حجت الاسلام علیرضا آقایی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میبد در نشست با متولیان مساجد بر تمهیدات لازم جهت برگزار مراسم پرفیض اعتکاف تاکید کرد.
به گزارش میبدما به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد؛ حجت الاسلام آقایی با بیان اینکه شهرستان میبد آمادگی لازم را برای برگزاری مراسم پرفیض اعتکاف دارد گفت : امسال مراسم اعتکاف را در ماه رجب ، در ۲۸ مسجد از مساجد شهرستان با جعیت حدود ۳هزار نفر برگزار خواهیم کرد.
حجت الاسلام آقایی افزود : برنامه های متنوع مذهبی و عقیدتی در این ایام تدارک دیده شده است که اعزام مبلغ و برنامه های تبینی بخشی از این برنامه ها در ایام اعتکاف در میبد است .
وی با بیان ا ینکه دراین سه روزی خدمت معتکفین هستیم گفت: امسال نقش دهه هشتادی ها بیشتر خواهد بود که امیدواریم دراین فرصت باقی مانده کسانی که میل دارند در این مراسم معنوی شرکت کنند به مساجدی که از ناحیه اداره تبلیغات اسلامی میبد معرفی خواهند شد مراجعه و ثبت نام داشته باشند تا از این برنامه های معنوی استفاده کنند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی میبد خاطرنشان کرد : در این سه روز مبلغین و دست اندرکاران برگزاری مراسم اعتکاف ، مسابقات معنوی همراه با جوایز معنوی هم برای شرکت کنندگان تدارک دیده اند .
سیدمحسن فلاح رئیس اداره بهزیستی میبد هم در نشست متولیان مساجد ، مناسب سازی مساجد را خاطرنشان کرد و گفت : اگر مساجد مناسب سازی شوند بسیاری از سالمندان و معلولان و جانبازان که توانایی بالا رفتن از پله را ندارند می توانند در مراسم معنوی اعتکاف شرکت کنند .