تاریخ: ۱۰:۱۵ :: ۱۳۹۸/۱۱/۰۷
پیام تشکر رئیس دادگستری استان از آیت‌الله رئیسی

رئیس کل دادگستری استان یزد در پیامی از آیت الله رئیسی، جهت سفر به استان یزد تشکر کرد.

در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت مستطاب، آیت الله دکتر سیدابراهیم رئیسی

ریاست معزز قوه قضاییه(زید عزه العالی)

با سلام و احترام، قدوم پر خیر و برکت حضرتعالی به استان کویری یزد بهمراه جمعی از مدیران عالی قضایی که قرین با نزول رحمت الهی شد، صفا بخش دلهای پاک و خسته مردم حسینه ایران گردید که مدتها چشم انتظار شما برای سفر به استان دارالعباده و دارالعلم یزد بودند، انتظاری که صبح ۵ شنبه سوم بهمن در طلیعه فجر سلیمانی انقلاب شکوهمند اسلامی به پایان رسید و چشمان ما به جمال مبارک روشن گردید.

سفری که بدون تردید خیرات و برکات، رهنمودهای حکیمانه و دستاوردهای کریمانه آن تا سالهای سال برای این استان و مردم آن به یادگار خواهد ماند و سخنان دلنشینی که چون از دل برآمد بر دل یکایک مسئولان استانی، اعم از قضایی، اداری و اجرایی و نظامی و انتظامی نشست و عزمی را استوار تر از گذشته برای خدمت به مردم و ساختن استانی امن و ایرانی آباد ایجاد کرد.

بدون تردید لحظه لحظه این سفرِ سرشار از خیر و برکت، در خاطر مردم شریف استان یزد و همکاران اداری و قضایی دادگستری و سایر دستگاه های وابسته به قوه قضاییه خواهد ماند.

آنچه که برای این استان به یادگار خواهد ماند، خاطره روزی سراسر و شوق و شور خواهد بود که در دوران تحول قوه قضاییه، با درایت حضرتعالی تمام مشکلات استان در حوزه حقوق و قضا و سایر مشکلات کلان استان از جمله مسئله آب شرب، محیط زیست، توسعه اقتصاد گردشگردی، صادرات محصولات صنایع، حفظ بازار تولید کاشی و سرامیک استان و … مورد بررسی و مداقه قرار گرفت و بی شک با حمایت، مدیریت و دستور شما حل و فصل خواهد شد.

اینجانب از جانب خود اصالتاً و از جانب همکاران و مسئولان مرتبط نیابتاً و از لسان مردم دارالعباده و دارالعلم یزد از حضور شما در استان کویری، تشکر کرده و برای شما و سایر دلسوزان نظام مقدس اسلامی که برای تعالی این کشور و خدمت به مردم روز شب نمی شناسند آرزوی سلامتی، توفیق و موفقیت دارم.

غلامعلی دهشیری

رییس کل دادگستری استان یزد

۵بهمن ۱۳۹۸