تاریخ: ۷:۴۹ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
با انتخاب شورای شهر، “علی رضا نقوی” به ساختمان شهرداری میبد می رود

در جلسه یکشنبه شب شورای شهر میبد، شهردار جدید انتخاب شد.

به گزارش میبدما؛ شورای شهر میبد در جلسه ای که با حضور ۶ تن از اعضا برگزار شد، با ۴ رای علی رضا نقوی را به عنوان شهردار جدید میبد معرفی کرد.

در این جلسه که بدون حضور صفرعلی دهقانی برگزار شد، علیرضا پاک گوهر یکی دیگر از نامزدهای مدیریت شهرداری میبد که به تازگی به سمت ریاست دانشگاه پیام نور انتخاب شده، پیش از رای گیری از نامزدی شهرداری استعفا داد و برای همکاری در دیگر موارد اعلام آمادگی نمود.

علیرضا نقوی پیش از کسب این رای اعتماد، دبیر و مدیر دبیرخانه شورای اسلامی شهرستان اصفهان، رئیس امور ارتباط با اصحاب فرهنگ و هنر شهرداری اصفهان، مدیر کارگروه فرهنگی اجتماعی سند راهبرد توسعه شهر بهارستان(CDS)، رئیس کمیته فرهنگی مذهبی شورای اسلامی شهر بهارستان (دوره سوم)، مشاور برنامه ریزی شورای اسلامی شهرستان اصفهان و … شهردار انارک نائین را در کارنامه خود داشته است.

با توجه عدم ثبات مدیریتی که در این مدت گذشته گریبان گیر شهرداری میبد بوده است، باید نظاره کرد که این شهردار غیر بومی که سابقه فعالیت در یکی از بهترین شهرداری های کشور یعنی اصفهان و همچنین همکاری نزدیک به ۱۵ ساله با جمالی نژاد شهردار موفق یزد را داشته است، می تواند این روند را بر هم زده و یک دوره طلایی را برای شهرداری و شهر میبد رقم بزند؟

نظرات کاربران (۱)

  1. شهروند

    امیدواریم که به درد مردم شهر برسه و از لحاظ فرهنگی هم کارهای مثبتی انجام بده. اما چرا ۶ نفر از اعضا شورا فقط بودند؟؟ خب اگر اون نفر هم‌بود شاید رای مخالف میداد
    ————-
    میبدما: دلیل نبودن آقای دهقانی البته قابل عنوان توسط شورای شهر هست که به احتمال زیاد ایشان درگیر مسافرت کاری بودند(به علت وظایفی که در حوزه بهداشت و درمان دارند). در مورد رای مخالف هم نحوه رای گیری بر این مبنا بوده است که بین چند نفر، یکی به انتخاب اکثریت به شهرداری برود که ۴ رای کاملا در اکثریت است. دو رای دیگر هم به دو نفر رسیده است و با حضور آقای دهقانی نتیجه قرار نبود تغییری کند.