تاریخ: ۱۱:۱۶ :: ۱۳۹۷/۰۵/۰۶
عدم پاسخگویی وزیر نیرو به خبرنگار میبدما/ دو سرنوشت متفاوت برای دو نیروگاه خورشیدی میبد و اردکان؛ یکی متوقف، یکی افتتاح/ علت چیست؟

با حضور اردکانیان، وزیر نیرو در استان یزد، دو پروژه نیروگاه خورشیدی مهریز و اردکان کلنگ زنی و افتتاح شد.

به گزارش میبدما؛ افتتاح پروژه نیروگاه خورشیدی ۱۰ مگاوات اردکان در حالی با حضور وزیر نیرو کار خود را آغاز کرد که پروژه بسیار بزرگ تر از این در میبد، که با تفاوت دو ماهه با اردکان کلنگ زنی شده بود، در همان اوایل کار متوقف شد.

خبرنگار میبدما جهت مصاحبه با وزیر نیرو و پرسش این سوال مهم که چرا نیروگاه اردکان و میبد به دو سرنوشت کاملا متفاوت دچار شد؟ در مراسم کلنگ زنی پروژه آغاز ساخت مخزن آب جدید میبد، به سراغ آقای اردکانیان می رود که آقای وزیر با جمله “من برای مصاحبه اینجا نیومدم!!” به سراغ افتتاح پروژه خورشیدی اردکان می رود.

حال جدا از برخورد نادرست وزیر نیرو در قبال یک رسانه که کانال پاسخگویی مسئولین به افکار عمومی می باشد، باید پرسید که چرا پروژه نیروگاه ۱۰۰ مگاواتی خورشیدی میبد که قرار بود ۱۰ مگاوات آن نیز در عرض ۵ ماه به بهره برداری برسد باید به مشکل بخورد، ولی پروژه ۱۰ مگاواتی اردکان که تنها دو ماه مراسم کلنگ زنی آن با میبد تفاوت داشته، و اتفاقا با طرف های آلمانی نیز بوده است، افتتاح شود؟!

نظرات کاربران (۱)

  1. مجید

    آقای دکتر وقت گذشت ؛ کار از ساعت و روز و ماه و سال گذشت!!!
    نیروگاه اردکان که می بینی افتتاح میشه به خاطر تابش نور بیشتر خورشید در آن سرزمین است! و وزیر نیرو هم نیرویش را از همین تابش نور خورشید می گیرد! ولی در سرزمین میبد به جای تابش نورخورشید بیشتر موضوع رو تابش میدن!!! ( تا اکتشافی دیگر بدرود)
    http://www.meybodnovin.ir/Novin/pages/ViewPage.aspx?id=96182