تاریخ: ۱۰:۳۰ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۰
مرضیه برومند:کتابخوانی باعث ایجاد روحیه نشاط می شود

مرضیه برومند، نویسنده، بازیگر و کارگردان سینمای کودک و نوجوان، کتابخوانی را عامل ایجاد روحیه نشاط در میان کودکان و نوجوانان دانست.

به گزارش میبدما به نقل از مهر، مرضیه سادات برومند با حضور در برنامه های جنبی دهمین نمایشگاه کتاب یزد با تاکید بر اهمیت کتابخوانی از دوران کودکی اظهار داشت: هیچ دوستی بهتر از کتاب نیست و از کودکان و نوجوانان یزدی می‌خواهم تا اهتمام بیشتری برای مطالعه کتاب داشته باشند.

وی با بیان اینکه کتابخوانی باعث ایجاد روحیه نشاط در میان کودکان می‌شود، افزود: کتاب و کتابخوانی در ذهن پویایی ایجاد می کند و این پویایی، نشاط را به دنبال خواهد داشت.

برومند یادآور شد: من کودکی بسیار شیرینی داشتم و خاطرات خوبی از آن دوران دارم و از گردش‌ها تا بازی با هم سن و سالانم در خلق آثارم موثر بوده است.

وی در عین حال گفت: مطالعه زیاد در از دوران کودکی تا سن جوانی باعث شد که بتوانم در خلق آثار هنری موفق‌تر باشم.

همچنین دراین برنامه که به همت کانون های فرهنگی و هنری مساجد یزد برگزار شد مراسم جشن امضاء برخی آثار این کارگردان سرشناس برگزارشد.

به گزارش مهر، دهمین نمایشگاه کتاب یزد از ۵ تا ۱۱ اسفندماه در محل نمایشگاه های دائمی استان یزد در حال برگزاری است و ۵۵۵ ناشر داخلی و خارجی آثار خود را در معرض فروش و بازدید قرار داده اند.