تاریخ: ۱۴:۰۱ :: ۱۳۹۶/۱۱/۱۹
گزارش تصویری از افتتاح یک مجموعه بوم گردی توسط معاون رئیس جمهور در شهیدیه میبد

با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور دکتر جمشید انصاری، استاندار یزد، فرماندار میبد و هیئت همراه، چند مجموعه میراثس میبد افتتاح شد.

به گزارش میبدما؛ محمدرضا عادلی، مالک بوم گردی عادلی که یکی از پروژه های افتتاح شده توسط معاون رئیس جمهور بود، اظهار داشت: این خانه با هزینه بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان طی دو سال مرمت شده است و همه هزینه آن نیز توسط خودمان تهیه شده است.

وی با بیان اینکه، برای تامین هزینه مرمت مجبور به گرفتن وام های با درصد بالا شدیم ادامه داد: این خانه مربوط به اوایل حکومت پهلوی و حدود ۹۰ سال قدمت دارد، و این خانه ۵۰۰ متری، دارای ۶ اتاق، سه بادگیر، زیرزمین و سرداب و فضای حیاط آن نیز ۱۷۰ متر می باشد.

عادلی با تشکر از مشتاقیان رئیس میراث فرهنگی میبد، گفت: مجور توریستی این مکان را دریافت کرده ایم ولی هنوز نیاز به امکاناتی در این بوم گردی داریم که باید توسط مسئولین مربوطه کمک لازم برای این موارد صورت گیرد.

 

نظرات کاربران (۲)

  1. قاسم واشقانی فراهانی

    خیلی عالیه…جدا دست مریزاد….کاری کارستان شده و امیدوارم در کارتون موفق باشید

  2. شهروند

    دست شما درد نکنه بابت خبر این امر مهم و همچنین سازنده این بنا نمی‌دونم چرا مسئولان دولت روحانی از مردم مایه میزارند این بنده خدا با هزینه شخصی ساخته آنوقت رییس میراث میبد میگه با هزینه ای بالغ بر فلان مسئولان فقط بلدند همه چی رو به اسم خودشون تمام کنند.