همراه با گزارش تصویری؛
تاریخ: ۸:۵۹ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۶
برگزاری همایش روانشناسی مدیریت مجموعه های اداری و خصوصی با حضور مهندس نیما کیمیایی در میبد

همایش آفات مدیریت سازمانی، اداری و خصوصی با شرکت مدیران بخش خصوصی و دولتی و تعدادی از اصناف شهرستان میبد برگزار شد.

به گزارش میبدما؛ حجت الله خلیلی در این همایش که با پیشنهاد فرمانداری میبد و به همت اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان میبد برگزار می‌شد، گفت: در حیطه کار اصناف کسانی که شاگردی استاد کیمیایی را کرده اند، مانند آقای حسابی، تغییرات محسوسی در پیشرف کارشان مشاهده می شود.

وی با بیان این نکته که مباحث آموزشی و تخصصی در این زمینه مغفول مانده است، افزود: مسلماً این کارگاه آموزشی با این کیفیت مشمول هزینه و قواعد خاص برگزاری خواهد بود که با همکاری فرمانداری میبد به صورت رایگان برای مدیران اداری، اصناف و صنایع شهرستان برگزار می کنیم.

در ادامه این همایش، مهندس نیما کیمیایی، به بیان مباحث تخصصی مدیریت در قالب مجموعه بحث های دوره تخصصی پاشنه آشیل مدیران، با شیوه ای جذاب و جدید پرداخت.

لازم به ذکر است، نیما کیمیایی، کارشناسی ارشد مدیریت بازاریابی و بازرگانی بین الملل از دانشگاه تیلور آمریکا و مشاور و مدرس بیش از ۸۰ برند معتبر داخلی و بین المللی مانند هیوندای، سوبارو، مرسدس بنز و … می باشد.

 

نظرات کاربران (۱)

  1. محمد

    کارگاه فوق العاده خوبی بود.
    کسبه و تجار میبد برای رهبری در بازار به این دوره ها نیاز دارن.
    ضمنا این کارگاه به همت مهندس جلیل رادمهر که نماینده انحصاری تدریس مهندس کیمیایی در استان یزد هستند برگزار شد که جای خدا قوت داره.