تاریخ: ۷:۲۵ :: ۱۳۹۶/۰۶/۱۶
برگزاری نمایشگاه و فروشگاه صنایع دستی در میبد

نمایشگاه و فروشگاه صنایع دستی در فرهنگسرای شهرستان میبد با به نمایش گذاشتن آثاری از هنرمندان این شهر دایر گردید.

به گزارش میبدما به نقل از بام میبد؛ عصر دیروز نمایشگاه و فروشگاه صنایع دستی با به نمایش گذاشتن آثاری از هنرمندان در زمینه صنایع دستی در فرهنگسرای شهرسنان میبد به مدت ۵ روز دایر گردید.

در این نمایشگاه آثاری در زمینه نقاشی ، بافتنی ، زیلو ، تابلو فرش ، تزئینات نمدی ، کار با ویترای ، طراحی روی سفال ، تابلوهای سه بعدی ، کار با چرم و… به نمایش گذاشته شده است .

سید حسین هاشم زاده مسئول برگزاری این نمایشگاه گفت : این نمایشگاه برای به نمایش گذاشتن و فروش صنایع دستی بانوان میبدی برگزار شده است که محلی برای عرضه و فروش دست ساخته های خود ندارند.

وی با اشاره به اینکه برای اولین بار است که اقدام به برگزاری چنین نمایشگاهی نموده است ، اظهار امیدواری نمود با تجربه ای که کسب شد ، در دوره های بعدی ، برگزاری نمایشگاه بهتر از این صورت گیرد .

گفتنی است با وجود اینکه در بنر تبلیغاتی نمایشگاه عنوان مراکز و اداراتی چون ، خانه هنر میبد ، بسیج هنرمندان میبد ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میبد و شهرداری این شهر به چشم می خورد ، اما نمایشگاه ، آن هم نمایشگاهی که مرتبط با صنایع دستی و میراث فرهنگی شهر است ، بدون مراسم افتتاحیه و حضور مسئولین شروع به کار نمود.

علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه می توانند در ساعات ۱۸ الی ۲۲ به فرهنگسرای میبد واقع در پارک فلسطین مراجعه فرمایند.