تاریخ: ۸:۲۹ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۲

به همت مسئول پایگاه مقاومت بسیج ام ابیهای میبد جلسه ای با موسسه خیریه اباصالح المهدی شهیدیه در جهت ساماندهی واشتغال بانوان شهیدیه برگزار شد. به گزارش میبدما به نقل از خبرگزاری بسج از میبد، همزمان با فرا رسیدن تابستان و اوقات فراغت در این جلسه “ذوالفقاری” ، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج ام ابیها ضمن […]

به همت مسئول پایگاه مقاومت بسیج ام ابیهای میبد جلسه ای با موسسه خیریه اباصالح المهدی شهیدیه در جهت ساماندهی واشتغال بانوان شهیدیه برگزار شد.

به گزارش میبدما به نقل از خبرگزاری بسج از میبد، همزمان با فرا رسیدن تابستان و اوقات فراغت در این جلسه “ذوالفقاری” ، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج ام ابیها ضمن اشاره به اینکه عمده ترین مصرف خانواده ها توسط زنان صورت می گیردافزود:زنان در راستای اقتصاد مقاومتی و عمل به منویات رهبری و جامه عمل پوشاندن به این مهم باید به این امر اعتقاد داشته باشند که با دوری از مصرف گرایی و تجمل گرایی می توانند به اقتصاد و تولیدات داخلی کمک به سزایی داشته باشند.

“دهقانی”  مسئول موسسه خیریه اباصالح المهدی شهیدیه میبد هم ضمن تاکید بر شعار امسال خواستار تعامل بیشتر بانوان این منطقه و حمایت وساماندهی بانوان، جهت تولیدمشاغل خانگی شد.

در پایان مصوب شد که محصولات خانگی،صنایع دستی تهیه شده توسط بانوان جمع آوری ودر نمایشگاه هایی به صورت فصلی به فروش برسد.

لازم به ذکر است که به همت مسئول پایگاه ام ابیها وموسسه خیریه ابا صالح المهدی در طول امسال ۱۲ نفر از بانوان این محله در کارگاه های خیاطی،قالی بافی ودوخت پشتی مشغول به فعالیت شده اند.