حکیمی: اولیت ما تکمیل ساختمان دانشکده فنی است

رئیس دانشکده فنی دختران میبد نبود ساختمان آموزشی و کمبود نیرو را از مشکلات دانشکده فنی دختران میبد برشمرد و افزود: این مشکلات با پی گیری فرماندارمیبد و مسئولین استان در حال مرتفع شدن است.

به گزارش میبدما؛ محمد حکیمی رکن آبادی رئیس جدید دانشکده فنی دختران در گفتگو با خبرنگار “میبدخبر” در رابطه با اولویت کاری خود بیان داشت: اولویت اول کاری بنده تکمیل ساختمان آموزشی دانشکده فنی دختران می باشد.

وی در رابطه با برخی از مشکلات فرهنگی این دانشکده اظهار داشت: بسیاری از مشکلات فرهنگی دانشکده به علت پراکندگی که در سه مرکز این دانشکده و انتقال دانشجویان با سرویس می باشد. در منطقه پارک فلسطین تراکم دانشجویی زیاد است و این خود باعث بروز مشکلاتی می شود. ان شاالله با تکمیل ساختمان آموزشی دانشکده تا مهرماه در بلوار شهید جعفری نژاد و با توجه به آماده و مجهز بودن خوابگاه از رفت و آمدهای دانشجویان کاسته و بسیاری از مشکلات بوجود آمده نیز مرتفع می شود.

حکیمی در رابطه با برنامه ریزی فرهنگی برای دانشجویان عنوان کرد: در بحث فرهنگی با بسیج دانشجویی جلساتی برگزار شده و راهکارهایی نیز ارائه شده است. در همین رابطه روسای مراکز باید در محدوده کاری خود دلسوزی داشته و در جنبه فرهنگی تلاش بیشتری نمایند. ما از مجموعه شهر نیز درخواست داریم در بحث پارک فلسطین، پارک بهاران و خیابان شهید جعفری نژاد جهت امنیت فرهنگی دانشجویان دختر همکاری نمایند که این امر با همکاری فرمانداری، نیروهای انتظامی و دانشکده شرایط خوبی فراهم خواهد شد.

وی افزود: در سال تحصیلی جدید در خوابگاه برای دانشجویان مشاوره آموزشی، فرهنگی و اجتماعی برگزار خواهد شد. استفاده از روحانیون و همکاری حوزه علمیه خواهران جهت حضور نیرهای حوزی برای پاسخگویی به سوالات دانشجویان از دیگر برنامه هایی است که ان شاالله در سال جدید به اجرا در خواهد آمد. از دیگر اقدامات برگزاری مراسمات جشن و مولودی و مرثیه خوانی خاص مر کز می باشد. اردوهای تفریحی و ساحتی نیز برای دانشجویان در نظر گرفته شده است و یکی از جالب ترین این اردوها بازدید دانشجویان از شرکتهای شهرک صنعتی میبد می باشد.

رئیس دانشکده فنی دختران میبد عدم تکمیل ساختمان آموزشی و کمبود نیرو را از مشکلات دانشکده فنی دختران میبد برشمرد و افزود: این مشکلات با پی گیری فرماندارمیبد و مسئولین استان در حال مرتفع شدن است.


یک نظر on “حکیمی: اولیت ما تکمیل ساختمان دانشکده فنی است”

 • JOY wrote on ۲۱ تیر, ۱۳۹۶, ۱۰:۰۱

  جان کسی که می پرستید به مدیران میبدی بگوئید ضعف های مدیریتی و اجرائی را به پای کمبود کمیت ننویسند

نوشتن دیدگاه

جستجو

 • آرشیو اخبار

  تیر ۱۳۹۶
  ش ی د س چ پ ج
      تیر »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031  
 • بایگانی

 • اشتراک در سایت

  فید مطالب سایت فید قسمت نظرات

  برای اطلاع از به روز رسانی ایمیل خود را وارد کنید .

  آموزش خبرنگاری

  پایگاه خبری مرحوم یحیی زاده

  پایگاه خبری نارین نیوز

  پایگاه خبری برج نیوز

  پایگاه خبری میبد خبر

  بیمارستان میبد

  پدیده کارگستر

  تمام حقوق این سایت برای © 2017 شبکه مجازی میبدما. محفوظ است.
  طرح و میزبانی آرمان پردازان کویر