تاریخ: ۸:۳۵ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۷

فرماندار میبد گفت: صنایع دستی یکی ازمحورهای توسعه اشتغال درشهرستان میبد معرفی شده است. به گزارش میبدما به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، دومین روز از برگزاری دهمین نمایشگاه صنایع دستی و نخستین نمایشگاه تخصصی زیلو،حصیر و زیراندازهای سنتی در محل دائمی نمایشگاههای استان به شهرستان میبد اختصاص داشت . فرماندار میبد درحاشیه این […]

فرماندار میبد گفت: صنایع دستی یکی ازمحورهای توسعه اشتغال درشهرستان میبد معرفی شده است.
به گزارش میبدما به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، دومین روز از برگزاری دهمین نمایشگاه صنایع دستی و نخستین نمایشگاه تخصصی زیلو،حصیر و زیراندازهای سنتی در محل دائمی نمایشگاههای استان به شهرستان میبد اختصاص داشت .

فرماندار میبد درحاشیه این نمایشگاه با بیان اینکه شهرستان میبد به تمام معنا شهر باستانی ،میراثی و تاریخی است گفت: صنایع دستی یکی ازمحورهای توسعه اشتغال درشهرستان میبد معرفی شده است.

حسین فلاح افزود: نگاه خوبی که دولت و مسئولین استان به صنعت گردشگری و میراث فرهنگی در میبد دارند شاهد رشد و رونق صنعت گردشگری در میبد هستیم .

فرماندار میبد با اشاره به اینکه شاید ۳سال پیش حرف از کاربافی نبود بیش از ۲۰۰ نفر درکاربافی ،۲۱۰ نفر در صنایع دستی سفال و سرامیک و ۲۲۰ نفر در کارگاههای هنرصنعت زیلو مشغول کار هستند و با رویکردی که درشهرستان در پیش گرفته شده شاهد رونق بیشتری در صنایع دستی خواهیم بود