تاریخ: ۵:۱۸ :: ۱۳۹۶/۰۳/۱۹

چندی پیش خبری مبنی بر “شیار زنی عرضی نقاط حادثه خیز و حساس در میبد” را در سایت میبدما بازتاب دادیم که یکی از مخاطبین با ارسال متن زیر، درخواست پیگیری این موضوع را کرده است. به گزارش میبدما، متن سوال و درخواست یکی از مخاطبین میبدما به این شرح است: با عرض سلام خدمت […]

چندی پیش خبری مبنی بر “شیار زنی عرضی نقاط حادثه خیز و حساس در میبد” را در سایت میبدما بازتاب دادیم که یکی از مخاطبین با ارسال متن زیر، درخواست پیگیری این موضوع را کرده است.

به گزارش میبدما، متن سوال و درخواست یکی از مخاطبین میبدما به این شرح است:

با عرض سلام خدمت جناب سروان
فلسفه ایجاد شیار زنی در کنار جاده های برون شهری به منظور هشدار در هنگام خواب آلودگی رانندگان و جلوگیری از انحراف از جاده و واژگونی است نه کاهش سرعت. لازم به ذکر است که این اقدام نه باعث کاهش سرعت می شود نه رضایت مردم را در پی دارد، همچنین در مورد کاهش خسارت مالی به وسایل نقلیه که گفته بودید، با ایجاد لرزش در خودرو باعث خرابی در سیستم تعلیق و فنربندی و سایش لاستیک های خودرو میشود .
و اما شما سایت میبد ما با تیتر کردن این خبر آن را تایید کردید؟ لازم است شما به عنوان رسانه پیگیر انتقادات مردم در این مورد بوده و از جناب سروان جواب فنی و کارشناسی را بگیرید.

نظرات کاربران (۲)

  1. کارگر

    باسلام. وضع این شیارها در خیابان آیت الله اعرافی ، نزدیک میدان آیت الله اعرافی که بسیار بد و بسیارلغزاننده است. فکر نکنم اینها اصولی و استاندارد باشد.

  2. تجربه

    سلام

    خدای ناکرده منتظر باشن مسئولین تا موتوری ها اسیب ببینند چون بسار خطرناکه برا موتوری ها