تاریخ: ۷:۰۶ :: ۱۳۹۵/۱۰/۱۰

جمعی از کارگران یکی از کارخانجات کاشی میبد در اقدامی زیبا و کاملا خود جوش با برپایی مراسم دعای روح بخش کمیل و عزاداری و سینه زنی، یاد و خاطره این همکاران متوفی خود را زنده نگه داشتند

کارگران یکی از کارخانجات کاشی شهرستان میبد در اقدامی بسیار زیبا و قابل تحسین برای همکاران متوفی خود مراسم دعای کمیل برگزار کردند.
به گزارش خبرنگار میبدما؛ جمعی از کارگران یکی از کارخانجات کاشی میبد در اقدامی زیبا و کاملا خود جوش با برپایی مراسم دعای روح بخش کمیل و عزاداری و سینه زنی، یاد و خاطره همکاران متوفی خود را زنده نگه داشتند. این مراسم در حسینیه سادات علی آباد و با مداحی برادر علی نیکو نژاد برگزار شد.

لازم به ذکر است سه نفر از کارگران این کارخانه -که سابقه زیادی در تولید کاشی دارد-  در سال جاری به رحمت حق رفتند.

تصاویر این مراسم را مشاهده می فرمایید:

img_1201-copy img_1202-copy img_1205-copy img_1210-copy img_1215-copy img_1220-copy img_1221-copy img_1223-copy img_1225-copy img_1233-copy img_1235-copy img_1236 img_1238-copy

نظرات کاربران (۴)

 1. احمدرضا

  حالا مگه جرم کردند که اسم کارخونه اش رو نگفتید؟؟!! اسمش رو میگفتید برای اینکه بقیه هم تشویق بشن

 2. شهروند

  حالا مگه حتما باید اسم کارخانه برده بشه تا تشویق بشن خب مهم اصل کار بوده که کاری بس خوب و زیبا و تحسین بر انگیز بوده و در ضمن یورش سطح شهر نصب بوده و مهم کارخانه نیست مهم حس نوع دوستی همکاران بوده.

 3. احمد

  آقای احمدرضا، وقتی تیتر خورده که کار قابل تحسین کرده اند، یعنی جرم نکرده اند!!! در ضمن وقتی اصل کار خوب رسانه ای شده است با اسم یا بدون اسم چه فرقی می کند؟ اصل کار زیبا مهم است که رسانه ای هم شده و الحمدلله تصاویر و خبر هم بسیار عالی هست.
  این کار الان می تواند الگوی خوبی برای بقیه هم باشد…

 4. بچه یخدون

  بچه های کارخونه مجتمع کاشی ،خدا قوت