تاریخ: ۰:۲۳ :: ۱۳۹۵/۱۰/۰۱
اقدام غیراخلاقی سایت آموزش‌وپرورش میبد درجهت تطهیر رییس این اداره

بنظر می‌رسد هدف اصلی سایتهای زرد که خود را بجای مردم قالب می‌کنند و مردم را کلافه و عصبی می‌خوانند این است که عصبانیت و کلافگی خود از خطیب جمعه انقلابی میبد و سایر رسانه‌های شهر را تشفی دهند

ارگان رسمی آموزش و پرورش میبد با همکاری برخی سایتهای زرد و کم‌مخاطب شهرستان با انتساب مطالب کذب به امام جمعه موقت میبد، سناریوی تطهیر کارنامه پراشکال محسن موحدی‌فر و تخریب رسانه‌های انقلابی شهرستان را در دستور کار خود قرار داد.

به گزارش “میبدما”، پایگاه اطلاع‌رسانی آموزش و پرورش میبد در حاشیه حضور حجت الاسلام و المسلمین حسنی در یک مراسم مدعی شد وی سخنان اخیر خود در انتقاد به مدیریت آموزش و پرورش میبد را «کذب محض» خوانده و گفته: این سایت‌ها بر خلاف اخلاق رسانه‌ای دست به چنین اقدام زشتی زدند.

این در حالی است که مطابق با تحقیقات انجام شده تمام مطالب ارائه شده در این خصوص در پایگاه اطلاع رسانی میبدخبر که بعدا در شبکه مجازی میبدما نیز انتشار یافته عین سخنان حجت الاسلام و المسلمین حسنی بوده که از فایل صوتی استخراج شده است و تطبیق بعدی فایل صوتی با مطالب منتشرشده نیز نشان داد که مطلب منتشرشده در میبدخبر و میبدما کاملا صحیح بوده است.

متعاقبا در این خصوص با جناب آقای حسنی گفتگو نمودیم که ایشان استفاده از چنین تعابیری در نشست امروز را تکذیب کرده و اعلام نمود: بعد از مراسم تجلیل از آقای زاهدفر  در حالی که من قصد خارج شدن داشتم آقای موحدی‌فر باتفاق دو سه معلم دیگر به صورت خصوصی به من مراجعه کردند و از من درباره مطلبی که در میبدما منتشر شده پرسیدند. بنابراین اصلا صحبتی در جمع عمومی مطرح نشده بلکه بنده در یک جمع خصوصی دو سه نفره و پس از سوال آقای موحدی‌فر در این‌باره مطالبی را مطرح کردم.

وی افزود: این مطالبی که به بنده نسبت داده شده اصلا در آن جمع مطرح نشد و من نه صحبتهایم را تکذیب کردم و نه گفتم که خلاف اخلاق عمل کردند و صرفا توصیه به امانتداری کردم و چندین بار آقایان را به فایل صوتی جلسه ارجاع دادم و بر این مطلب تاکید کردم.

امام جمعه موقت میبد گفت: اینکه این دوستان صحبت دوستانه و خصوصی بنده با آقای موحدی‌فر را بدون اجازه بنده و آن هم به این شکل روی سایت آموزش و پرورش منتشر کرده‌اند اخلاقی نبود و وقتی من متوجه این قضیه شدم بسیار ناراحت شدم.

گفتنی است حجت الاسلام و المسلمین حسنی از جمله روحانیون و مسئولینی است که در میبد در مقابل کژروی‌ها و فسادهای موجود سکوت و عزلت اختیار نکرده و بارها از تریبونهای مختلف نسبت به مفاسد مختلف موضعگیری نموده است.

بنظر می‌رسد هدف اصلی سایتهای زرد که خود را بجای مردم قالب می‌کنند و مردم را کلافه و عصبی می‌خوانند این است که عصبانیت و کلافگی خود از خطیب جمعه انقلابی میبد و سایر رسانه‌های شهر را تشفی دهند و از این رهگذر آبی هم برای مدیریت پر از خطای آموزش و پرورش میبد گرم کنند اما باز هم به جدول زدند!

نظرات کاربران (۵)

 1. بی شناسنامه

  حقیقت تلخ است توقع نداشته باشید برای عده ای منفعت طلب که اگر در زمان گذشته نیز می بودند از باطل های آن زمانه طرفداری می کردند…شیرین باشد .اگر آنجایی که آنها فعالیت می کنند … است بنده به شخصه خود و خانواده ام را از میبد و میبدی بودن مبرا می دانم…این آقایون هم اگر خیلی ادعای فرهنگشان میشود لازم است بدانند در دل اروپا -که این ها مهد تمدنش می خوانند-بی حیایی را هرگز فرهنگ نمی شمارند.اینجا که دیگر کشور ماست .بخدا قسم از قطره خون شهیدانمان نمی گذریم و به خاطر تمام بی عفتی ها و نیزمحافل مثلا مدنی شان از آنان هم در دنیا و هم در عقبا پاسخ می خواهیم.

 2. شهروند

  احسنت و درود بر میبد ما باز هم مثل همیشه دقیق و واقعگرا عمل کردین . ایکاش آموزش وپرورش میبد هم بجای اینکه دائم وارد حاشیه بشه. دنبال وظیفه اصلی خودش که همان آموزش است میپرداخت و اینقدر وارد حواشی و سیاست نمیشد. ان شالله که مسئولین از خواب بیدار شوند.

 3. میبدی

  تا آن جایی که من خبر دارم فیلم سلام بمبئی مشتری خیلی زیادی داشته و همه مردم راضی بودند. و اما مردم عقل و شعور دارند و برای خودشان می توانند تصمیم بگیرند چه فیلمی را ببینند و چه فیلمی را نبینند.

  اینها در حد شما نیست که برای مردم تصمیم گیری کنید و برایشان تعیین تکلیف کنید. ممکلت صاحب دارد. مثل شما بی در و پاشنه نیست.

  • ایرانی

   باسلام پس حله کوفیان هم چون اکثرا تو سپاه یزید بودند چون عقل داشتند دیگه لازم به نصیحت نداشتند یا خیلی جاه های دیگه دلایل میبد ما با دلیل و منطق اسلامی بود چه ربطی به عقل مردم داره شما اگه راست میگید با دلیل و منطق اسلامی رد کنید نه با سفسطه

 4. سید

  خوب وقتی رئیس … با کمال
  …. و براحتی در روز روشن و جلوی چشم مردم دروغ مگه دگه از مسئولین پایین دستی مرتبط با ایشون په انتظاری موخم داشته باشیم