تاریخ: ۱۱:۵۳ :: ۱۳۹۵/۰۹/۱۶
شدیدترین خشکسالی هواشناختی در یزد

مهران فاطمی

 • دکتر مهران فاطمی

بر اساس آخرین گزارش ارائه شده توسط سازمان هواشناسی کشور در هیات دولت، شدیدترین خشکسالی هواشناختی در یزد اتفاق افتاده است.

ولی باز به دلیل انسجام و نفوذ شدید بزرگان اصفهان در بدنه دولت ،پیگیری جدی مدیران ارشد، واکنش های نابهنجار اما برنامه ریزی شده مردمی و کمپین رسانه ای آنان، امتیازات ویژه در حوزه آب از آن اصفهان گردید و باز دارالعباده یزد در این میان محلی از اعراب نداشت و سر او بی کلاه ماند!!!

مشخصا مدیران ارشد استان و نمایندگان مجلسی که رای اعتماد مردم نجیب دارالعباده را کسب نموده و تهران نشین شده اند و همچنین یزدی تبارانی که داعیه دفاع از حقوق ملت شریف یزد را دارند باید پاسخگو باشند و به جای برگزاری نشست های سیاسی بی فایده،پیگیر حقوق تضییع شده همشهریانشان باشند!

روحت شاد ای صدوقی بزرگ وای شهید محراب دیارمان ،اگرهمچنان سایه پر از مهر و محبتت بالای سر یزد می بود و طنین غیرت انقلابی و ولایی تو چونان گذشته در کشور و استان گوش نوازی می نمود ، آیا باز حال و روز یزد اینچنین می بود؟!

 

نظرات کاربران (۲)

 1. ابوالفضل

  با تشکر از نویسنده محترم.
  خشکالی هواشناختی ترکیب وصفی است و کاربرد آن در این جا دقیق نیست. خشکسالی چنین نیست که صفت هواشناختی داشته باشد، بلکه منتسب به «هواشناسی» است. یعنی خشکسالی ای که منتسب به شناسایی سازمان هواشناسی است. در واقع اضافه اختصاصی یا توضیحی می شود.

 2. جعفر

  ما که نفهمیدیم چی شده بالاخره؟
  متن خیلی گنگ بود، بهتر است متنهایی که رو چاپ کنید که گویا و پرمغز باشد و نه مثل این گنگ و مبهم.
  حالا یزد خشکسالیه به نماینده ها چه ربطی داره؟؟