تاریخ: ۱۳:۳۵ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
بوستان «مشاهیر» میبد اقدامی در حد یک تابلو/ مردم در انتظار پارکی در شأن مشاهیر +تصاویر

در این پروژه که چند روز دیگر سه ساله می‌شود، هنوز هیچ نشانه‌ای از پارک و فضای سبز مشاهده نمی‌شود و این بوستان فقط در حد یک نام و تابلو باقی مانده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از یزد، چند سالی است که مردم میبد در بلوار بسیج این شهر، حد فاصل میدان شهرداری و میدان جانباز نظاره‌گر یک تابلو با عنوان پارک مشاهیر هستند اما نشانی از پارک نیست.

اینکه چرا این پارک فقط در حد یک تابلو باقیمانده است و فعالیت شهرداری در مورد این پارک فقط به نصب یک تابلو منحصر شده، سؤالی است که مدت‌هاست برای مردم این شهر مطرح است اما هیچ‌یک از مسؤولان شهرداری و شورای شهر توضیحی در این باره به مردم نداده‌اند.

جریان احداث این پارک مربوط به ۱۶ آذرماه ۹۲ و زمانی است که شهردار وقت میبد و شورای شهر زمینی به مساحت ۳ هکتار را برای احداث یک پارک در نظر گرفتند و کلنگ افتتاح این پروژه توسط مسؤولان به زمین زده شد.

در این پروژه که چند روز دیگر سه ساله می‌شود، هنوز هیچ نشانه‌ای از پارک و فضای سبز مشاهده نمی‌شود و این بوستان فقط در حد یک نام و تابلو باقی مانده است.

جدای از زمین نامناسب این پارک که قرار بود چشم‌انداز شهر باشد و سال گذشته بر اثر باران فرونشست و شهرداری دوباره به پر کردن آن اقدام کرد، هدررفت آب این منطقه را نیز به گلزار تبدیل کرده است.

در شرایطی که بعد از گذشت سه سال این بوستان کوچک‌ترین پیشرفتی نداشته و هیچ نشانه‌ای از عملیات عمرانی در آن نیست، بودجه قابل توجهی از شهرداری میبد صرف پروژه‌هایی نظیر میدان ورودی شهر میبد می‌شود.

مردم همچنان چشم‌انتظار پاسخگویی مدیران درباره روند احداث این پارک و تعیین سرنوشت آن هستند

نظرات کاربران (۳)

 1. سعید

  بله احسنت حرف دل همه مردم زدید شما انشا ا.. بعد چند سال به گوش مسوولین برسه ……..

 2. سعید

  یه سوال چرا میدانی که در سالی که آقای هدایی شهردار میبد بودند و کلنگ پارک مشاهیر رو به زمین زدند و بعد از آن میدان امام خامنه ای ره بلوار مهر اباد .وبدراباد روبروی کارخانه یخ کلنگ زنی شد و طرح سفره هفت سین دراین میدان به اتمام رسید و تا دوره آقای نقیبی درامسال این میدان خامنه ای ره به همون طرحی که به اتمام رسیده بود و خدا میداند چند میلیون !!!!!!!پول صرف این میدان دردوره آقای هدایی شده بود در دوره این شهردار محترم آقای نقیبی تخریب شد وباز بودجه و سرمایه ای که قراربود صرف امورات دیگر میبد واین بوستان مشاهیر که به قول شما سه سال از کلنگ زنیش میگزرد صرف میدان امام خامنه ای شد والان تبدیل به درخت کاری وگل شده ….
  آیا این نقص مسوولین ما نیس ؟؟؟؟؟
  آیا اگه اون میدان به همون شکلی که بود اشکالی داشت یا بوستان مشاهیر میبد که در عکس ونزدیک مشاهده میکنید درآن اشکالی نمیبینید که به همبن شکل رهاش کرده اند ..
  هرچه پرگویی کردیم بس است فقط امید ما اینه که به این پروژه نگاه شود

 3. می بود

  این شهردار وشورا مال این حرفها نیستتد یه جورایی هنوز تو جمع آوری زباله موندن چه برسه به اباد کردن شهر.وضع خیابونهای شهر خودش به خوبی گویای هنه چیز است .