تاریخ: ۱۳:۳۳ :: ۱۳۹۴/۰۷/۰۹
شهادت استاد حسن دانش در فاجعه منا قطعی به نظر می رسد

استاد حسن دانش و محسن حاجی حسنی کارگر به ترتیب با کسب مقام نخست مسابقات بین‌المللی ایران و مالزی به حج اعزام شدند 

 طی اعلام سازمان حج و زیارت مبنی بر کشته شدن ۴۶۴ نفر از هموطنانمان در فاجعه منا و با توجه به اینکه همه بیمارستان‌های مکه، جده و طائف برای شناسایی مجروحان جست‌وجو شده است درگذشت هر سه عضو مفقود شده کاروان قرآنی کشورمان قطعی به نظر می‌رسد.

به گزارش “میبدما”، در جریان فاجعه منا که صبح روز عید قربان رخ داد پنج نفر از اعضای کاروان قرآنی به نام‌های استاد حسن دانش، محسن حاجی حسنی کارگر، امین باوی، فواد مشعلی و سعید سعیدی‌زاده مفقود شدند که یک روز بعد خبر درگذشت محسن حاجی حسنی کارگر و امین باوی تأیید شد اما هیچ اطلاعی از وضعیت سه عضو دیگر کاروان قرآنی تا امروز بدست نیامد.

استاد حسن دانش و محسن حاجی حسنی کارگر به ترتیب با کسب مقام نخست مسابقات بین‌المللی ایران و مالزی به حج اعزام شدند و گروه توشیح باقرالعلوم که امین باوی، فواد مشعلی و سعید سعیدی‌زاده عضو آن بودند هم با کسب مقام نخست هجدهمین دوره مسابقات سراسری مدیحه‌سرایی و جمع‌خوانی قرآن کریم که به میزبانی آبادان برگزار شد به حج تمتع اعزام شدند.

نظرات کاربران (۲)

  1. رضا

    قطعی به نظر می رسد!! وقتی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج اسامی قطعی را اعلام می کنند،دیگر دلیلی ندارد که از فاصله دور و بدون هیچ مدرکی با این تیتر در آمار نهادهای مسئول شبهه وارد کنیم.

  2. saeed

    روحش شاد ویادش گرامی