مرکز خدمات جامع سلامت شماره یک شهری میبد افتتاح شد
همراه با گزارش تصویری و مشروح خبر؛

پیش از ظهر دیروز، مرکز خدمات جامع سلامت شماره یک شهری(یخدان) میبد با حضور بانی این پروژه حاج محمد اسلامی مهرجردی، دکتر لطفی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، فرماندار، شهردار، فرمانده سپاه، برخی دیگر از مسئولین میبدی و پرسنل شبکه بهداشت و کارکنان این مرکز افتتاح شد.

گزارش تصویری از مراسم زیارت عاشورای نیروهای نظامی و انتظامی میبد در جوار قبور شهدا
به مناسب آغاز هفته دفاع مقدس؛

مراسم قرائت زیارت عاشورا در جوار قبور شهدای دفاع مقدس در گلزار شهدای فیروز اباد برگزار شد.

افتتاح باشگاه بدنسازی در شهرستان میبد با امکانات بی نظیر در استان یزد/ گزارش تصویری
آتش به اختیار یک میبدی در حوزه ورزش؛

باشگاه پرورش اندام بادیگارد با حضور آقای محسن فلاح، معاون فرماندار، و در طبقه تحتانی زورخانه بشنیغان افتتاح شد.

رژه نیروهای مسلح عصر جمعه ساعت ۱۵ با نمایش دو “پهپاد” پادگان نبی اکرم(ص) برگزار خواهد شد/ شهید ذوالفقاری، شهید شاخص دانش آموزی کشور شده است
سرهنگ امیر فلاح در نشست خبری با اصحاب رسانه؛

فرمانده سپاه میبد گفت: برنامه های هفته دفاع مقدس به صورت رسمی از صبح پنجشنبه و با غباروبی گلزار شهدای فیروزآباد، همراه با قرائت زیارت عاشورا و ایراد سخنرانی، آغاز خواهد شد.

مدیرکل بهزیستی استان جلوی پیشرفت مرکز تحقیقات ژنتیک میبد را گرفته/ امیدوارم به زودی از این منصب کنار برود/ فرماندار میبد بسیار انسان کاری و شریفی است
گفتگوی اختصاصی میبدما با دکتر کمال بیکی ده‌آبادی/ 2

گفتگوی اختصاصی میبدما با دکتر کمال بیکی بیش از دو ساعت و نیم به طول انجامید که در سه بخش خدمت مخاطبین عزیز میبدما تقدیم می شود. بخش دوم این گفتگو پیش روی شماست:

همایش جهانی حضرت علی اصغر(ع)، جمعه، همزمان با سراسر دنیا در شهرستان میبد برگزار می شود
محمد جلال دهقانی؛

مسئول برگزاری همایش جهانی حضرت علی اصغر(ع) در شهرستان میبد گفت: این همایش ساعت ۹ صبح جمعه، با مرکزیت مصلی حضرت آیت الله اعرافی و در بیست نقطه شهرستان میبد، برگزار می شود.

گزارش تصویری از متفاوت‌ترین جشن سیاسی کشور
اختصاصی میبدما؛

جشن چهارمین سالگرد «دکتر سلام» با حضور شخصیت‌های سیاسی، فرهنگی، ورزشی و اقشار مختلف مردم و با حضور چند هزار نفری دانشجویان در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.

قالب خبری